Your address will show here +12 34 56 78
Aktualności, dla uczniów
Czujesz w sobie moc przedsiębiorcy?


Nie boisz się ekonomicznych wyzwań?

Chcesz powalczyć o wysokiej klasy sprzęt cyfrowy???

Jeśli choć raz odpowiedziałeś „tak”, to koniecznie weź udział w XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.
Udział w niej może być nie tyko ciekawą przygodą, ale także przepustką do dalszej edukacji w najlepszych w kraju uczelniach ekonomicznych, które zapewniają laureatom specjalne uprawnienia w postępowaniach rekrutacyjnych.


Eliminacje szkolne Olimpiady odbędą się dnia 7 grudnia.

Na chętnych stawić czoło przedsiębiorczym wyzwaniom czekamy do 27 października.

Szczegóły i zapisy u pani Małgorzaty Rokowskiej i Joanny Krupy.

Serdecznie zapraszamy

0

dla rodziców, dla uczniów, Konsultacje

Harmonogram konsultacji nauczycielskich w roku szkolnym 2017/2018

(dla rodziców i uczniów)


Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny

Numer sali

Adamczyk-Antulis Edyta

wtorek

15:45-16:30

100

Albrycht Małgorzata

czwartek

15:00-15:45

109

Antosiak Aneta

poniedziałek

15:45-16:30

307

Barczyk Ewa

wtorek

14:10-14:55

105

Barczyk Zyta

poniedziałek

15:00-15:45

biblioteka

Baron Artur

poniedziałek

7:10-7:55

304

Bober Aleksandra

poniedziałek

14:10-14:55

309

Cannizzo Olga

czwartek

15:45-16:30

207

Cios Ewa

wtorek
środa

15:45-16:30

206

Dąbrowska Natalia

wtorek

15:00-15:45

302

Dragan Magdalena

wtorek

15:00-15:45

200

Famulska Katarzyna

wtorek

16:40-17:25

Sala gimn.

Gaik Paulina

wtorek

14:10-15:45

202

Goździk Tomasz

środa

07:10-07:55

301

Herman Adam

poniedziałek

15:45-16:30

Sala gimn.

Herman Małgorzata

piątek

07:15-08:00

204a

Jakubus Anna

piątek

15:00

104a

Janus Maciej

piątek

14:10-14:55

 

Jaróżek Joanna

czwartek

7:15 – 8:00

104

Jendykiewicz Agnieszka

piątek

7:10-7:55

303

Kaca Rafał

poniedziałek

15:00-15:45

P3

Kania Jakub

piątek

14:10-14:55

P3

Kawulok Halina

piątek

8:00-8:45

109

Konsek Krzysztof

środa

15:50-16:35

105

Krautwurst Alina

środa

15:45-16:30

201A

Król-Piekarczyk Anna

poniedziałek

środa

13:20- 14: 05

8:00- 8:45

307

Krupa Joanna

piątek

14:10-14:55

202

Ligas Joanna

wtorek

15:45-16:30

100A

Łojkowski Andrzej

piątek

8:00-8:45

305

Malczewska Jolanta

wtorek

7:15-8:00

308

Mazur Andrzej

piątek

15:45-16:30

Sala gimn.

Nowak Paweł

środa

15:45-16:30

Sala gimn.

Ogierman Izabela

poniedziałek

wtorek

14:10-14:55

15:00-15:45

101

101

Pająk Anna

poniedziałek

15:00-15:45

103

Piecha Monika

czwartek

15:00-15:45

108

Pietrzyk Katarzyna

piątek

14:10-14:55

207

Pyrchała Janina

poniedziałek

15:00-15:45

104

Rokowska Małgorzata

środa

15:00-15:45

207

Sozańska Irena

wtorek

czwartek

8:00-8:45

15:45-16:30

P3

P3

Staniec Damian

poniedziałek

15:00-15:45

205

Staroń Zdzisława

czwartek

15:00-15:45

204

Szczurek Katarzyna

wtorek

15:45-16:30

Sala gimn.

Szkołda Agnieszka

wtorek

środa

czwartek

8:00–8:45

15:00-15:45

8:00–8:45

107

104

104

Świerkocka Beata

środa

15:00-15:45

301

Tetla Dariusz

wtorek

15:00-15:45

104

Tyniecka Urszula

środa

15:00-15:45

306/308

Wala Anita

wtorek

15:00-15:45

103

Wychrystenko Michał

czwartek

16:15-17:00

Sala gimn.

Zeh-Wypasek Agnieszka

wtorek

8:00-8:45

201A

Zimończyk Aleksandra

wtorek

czwartek

15:00- 15:45

15:00- 15:45

107

107



 

0

Przypominamy o ubezpieczeniu uczniów!

Od 21 sierpnia 2017 w naszej szkole, wzorem lat ubiegłych, będzie możliwość ubezpieczenia się w ramach ofert ubezpieczenia od NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW, szczegółowe informacje zostaną podane na stronie szkoły – w dniu 21 sierpnia 2017.

Rodzicom, którzy w poprzednim roku szkolnym ubezpieczali uczniów we własnym zakresie przypominamy, że zakupu ubezpieczenia należy dokonać najpóźniej do ostatniego dnia obowiązywania ubezpieczenia, tak by uniknąć przerwy w ubezpieczeniu dziecka. Ochrona rozpoczyna się następnego dnia po opłaceniu składki.

Pobierz
0

dla uczniów

Zajęcia  pozalekcyjne w roku szkolnym 2017/2018


Nazwisko i imię nauczyciela

Nazwa zajęć

Dla kogo

Dzień tygodnia

Godziny

Numer sali

Adamczyk-Antulis Edyta

Innowacja –  technik hotelarstwa z obsługą kelnerską

I t

czwartek

15.00-16.35

100

Antosiak Aneta

Przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym z języka polskiego

2b

wtorek

8:00-8:45

309

Barczyk Ewa

Innowacja klasa medialno- prawna

2a,1a

środa/piątek

11:40-12:20/piątek 14:10-15:45

109

Bober Aleksandra

Kształcenie umiejętności maturalnych

Uczniowie klas I- IV

piątek

13:20-14:10

308

Cios Ewa

Przygotowanie do egzaminu A.36

3e

czwartek

15:00-15:45

206

Dragan Magdalena

Przygotowanie do egzaminu zawodowego – kwalifikacja A.33

1d/t, 2d/t

wtorek

15:00-16:30

200

Famulska Katarzyna

Strzelectwo / siłownia

uczniowie klas I – IV

piątek

15.00 – 15.45

strzelnica KBS

Gaik Paulina

Przygotowanie do egzaminu zawodowego kwalifikacja T.13

Zajęcia z innowacji

Uczniowie klasy II i III

Klasa I

wtorek

 

czwartek

14.10-15.45

 

15.45 – 17.20

Sala 202

 

Sala 201/100

Goździk Tomasz

Kółko fizyczne dla zainteresowanych

Wszystkie klasy

poniedziałek

15.00-15.45

Sala 301

Herman Adam

SKS – piłka nożna – przygotowanie do zawodów

Wszystkie klasy

poniedziałek

15 45 – 16 30

Sala gimnastyczna

Herman Małgorzata

Innowacja – logistyka w wojsku

Klasa I L

środa

15.00 – 16.30

201

Jakubus Anna

Klub Erasmus plus

Wszystkie klasy

poniedziałek

15.00

Sala 305

Jaróżek Joanna

Przygotowanie do matury ustnej z j. angielskiego

Wszystkie klasy maturalne

poniedziałek

7.00-7.45

Sala 104

Jendykiewicz Agnieszka

Kółko z geografii dla maturzystów

Wszystkie klasy maturalne

wtorek

7.10-7.55

Sala 303

Kania Jakub

Kółko biblijno – modlitewne

Zainteresowani uczniowie

sobota

15.00-16.30 wg harmonogramu

Par.MB Żory

Krupa Joanna

1.Innowacja pedagogiczna: technik ekonomista z elementami zarządzania małą firmą

2. Przygotowanie do egzaminu zawodowego kwalifikacja A.35

Uczniowie klasy IE

 

 

Uczniowie

Klasy IIe

poniedziałek

wtorek

 

 

środa

 

16:40-17:35

7:10-7:55

 

 

7:10-7:55

 

Sala 202

Sala 202

 

 

Sala 202

 

Łojkowski Andrzej

Kółko z j. angielskiego – poziom rozszerzony

Uczniowie klas I-IV

czwartek
piątek

7.10-7.55
14.10-14.55

Sala 304
Sala 303

Mazur Andrzej

SKS – przygotowanie do zawodów

Uczniowie kl. I – IV

piątek

15.45-16.35

Sala gimnastyczna

Ogierman Izabela

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Spotkania muzyczne (gitarowe)

klasy I i II

 

zainteresowani

wtorek

 

wtorek

15.00-15.45

 

15.50-16.35

Sala 101

 

Sala 101

Pająk Anna

Indywidualny tok zajęć z języka rosyjskiego



Zajęcia z języka rosyjskiego- przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym

Kamilla Hajruddinowa



Tatiana Serebryanskaya

wtorek

piątek

 

czwartek

8.00-8.45

7.10- 8.45

 

15.00-15.45

Sala 103

 

 

103

Piecha Monika

Kółko z matematyki dla maturzystów poziom podstawowy
Kółko z matematyki dla maturzystów poziom rozszerzony

klasa 4 F i 4 L


klasa 4 F i 4 L

poniedziałek


środa

13.20 – 14.55


14.10 – 15.45

108

Pietrzyk Katarzyna

Kółko Prawne „Przydatne paragrafy”

 

poniedziałek
piątek

14.10 – 14.55
15.00 – 15.45

209

Sozańska Irena

Kółko z matematyki dla maturzystów poziom podstawowy i rozszerzony

Klasa 4 E/T

wtorek

14.10 – 16.30

P3

Staniec Damian

Kółko fotograficzne

Wszystkie klasy fotograficzne

piątek

15.00 – 16.30

 

Staroń Zdzisława

Kółko logistyczne

Uczniowie TL

środa

15.45-16.30

204

Szczurek Katarzyna

SKS piłka ręczna chł. i dz.

uczniowie kl. I-IV

wtorek

15.45-16.30

Sala gimn.

Szkołda Agnieszka

Kółko matematyczne

 

poniedziałek

czwartek

8.50 – 9.35

15.00 – 15.45

104

104

 

Świerkocka Beata

Innowacja-klasa analityczno-badawcza

z elementami dietetyki

Kółko dla maturzystów

Klasa 1B

 

Klasa 3 B

środa

 

wtorek

15.50-17.20

 

14.10-15.40

301

 

301

Tyniecka Urszula

Kółko z języka polskiego dla maturzystów

Kl. 3 B

poniedziałek

czwartek

12.30-13.15

12.30-13.15

 

308

Wala Anita

Zajęcia z języka niemieckiego – wyrównanie różnic programowych

Uczniowie kl. pierwszych

piątek

15.00-15.45

Sala 104

Wychrystenko Michał

SKS- piłka siatkowa dziewcząt

Uczniowie kl. I-IV

czwartek

16:20-17:30

Sala gimn.

Zeh-Wypasek Agnieszka

Zajęcia fot. dodatkowe

 

Przygotowanie do egzaminu zawodowego a.20

Uczniowie klas 1-2

Uczniowie klasy 3

wtorek

 

wtorek

8:00-8:45

 

15:45-16:30

201A

Zimończyk Aleksandra

Zajęcia wyrównujące i doskonalące umiejętności matematyczne.

Uczniowie klas pierwszych

wtorek

czwartek

15:00- 15:45

107






0