Your address will show here +12 34 56 78

Komunikaty dyrekcji



Zebrania z rodzicami –  14 grudnia 2017 r.
godz. 16:00
klasy maturalne LO i Technikum spotkanie z wychowawcami w klasach:

Lp.KlasaWychowawcaSala
1.       IV e/tJ. Ligas207
2.       IV fA.Krauwurstsklepik
3.       IV LE. Barczyk200
4.      III bA.Wala109

klasy II, III, Technikum oraz klasy II LO w klasach z wychowawcami:

Lp.KlasaWychowawcaSala
1.      II aA. Łojkowski108
2.      II bB. Świerkocka301
3.      II d/rI. Ogierman101
4.      II tE. Adamczyk – Antulis100
5.      II LM. Janus307
6.      II eJ. Krupa202
7.      II fD. Staniec205
8.      III d/tU. Tyniecka306
9.      III fA.Bober309
10.    III LA.Zimończyk107
11.    III rP. Gaik204
12.    III eD. Tetla103

klasy I Technikum i Liceum – spotkanie z wychowawcami:

Lp.KlasaWychowawcaSala
1.      I a K. Konsek201
2.      I bN. Dąbrowska302
3.      I fA. Pająk209
4.      I LM. Herman304
5.      I eA. Szkołda104
6.      I t /dJ. Jaróżek206
7.      I rA. Jendykiewicz303











Dodatkowe zmiany – 5 grudnia 2017
 
5 grudnia 2017 r. (lekcja 4, 5) na auli szkolnej odbędzie się Szkolne Seminarium Conradowskie  – organizator Jolanta Malczewska
W spotkaniu tym uczestniczą następujące klasy:
II A, I A, II E, I R, III F, I F pod opieką nauczycieli: U. Tyniecka, A. Bober, D. Tetla, A. Jendykiewicz,  E. Barczyk, J. Jaróżek, A. Mazur
Zmiana sal:
 
Lekcja Sala 303Sala 105
1
2305
3201
4107
5100A
6201
7100A
8100A
9100A
 









W dniu 30.11.2017 r. na lekcji 3 i 4 w auli szkoły odbędzie się podsumowanie „Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2017”.

Klasy uczestniczące w spotkaniu:
 
KlasaOpiekun
I EJJ na l. 3MW na l. 4
II EJK
III EKA
II FAK/DS
I LMH
II LJP
IV LZS
 
UWAGA!!!!W czasie imprezy opiekę nad uczniami w auli sprawują nauczyciele uczący w danej klasie.Zastępstwa  za dyżury II piętro:Za AK, MH, ZS dyżur pełnią: JL i  AŁ





Matura próbna – 21 – 24 listopada 2017

Maturzyści przychodzą do szkoły na godz. 8:45 (spotkanie przy auli szkolnej) początek egzaminu godz. 9:00.
Po zakończeniu matur uczniowie kontynuują lekcje wg stałego planu (21, 22 od lekcji 6, a 23 od lekcji 5).

Uczniowie będą wpuszczani na salę egzaminacyjną po okazaniu dowodu tożsamości. Uczniom nie wolno wnosić na salę egzaminacyjną napojów, żywności, maskotek, telefonów komórkowych, i innych przedmiotów niedozwolonych. Uczeń może posiadać wyłącznie: długopis/pióro z czarnym tuszem/atramentem, kartę wybranych wzorów (dołączoną do arkuszy), kalkulator prosty, linijkę, lupę (egzamin z historii), słownik ortograficzny lub/i poprawnej polszczyzny (egzamin z j. polskiego).

Nauczyciele są odpowiedzialni za przygotowanie sali oraz niezbędnego wyposażenia (magnetofony, słowniki, tablice). 21.11.2017                  J. POLSKI  PP godz. 9.00   (czas trwania 170 minut)
 AULA GWSH105104
Ilość osób 70IV L; III B; IV E/T (1-16)16IV E/T (17-26)IV F (17-22)16IV F (1-16)
Zespół nadzorujący M. PiechaE. Adamczyk – AntulisI. SozańskaM. Janus
Dyżur 1 piętro:Lekcja 2 – A. WalaLekcja 3 – A. JendykiewiczLekcja 4 – A. JakubusLekcja 5 – J. Ligas
21.11.2017
             J. POLSKI PR  godz. 13.00 (czas trwania 180 minut)
 AULA GWSH105104
Ilość osób 13
Zespół nadzorujący A. KrautwurstA. Herman

————————————————————————————————————–
22.11.2017
            MATEMATYKA PP  godz. 9.00 (czas trwania 170 minut)
 AULA GWSH105104
Ilość osób 70IV L; III B; IV E/T (1-16)16IV E/T (17-26)IV F (17-22)16IV F (1-16)
Zespół nadzorujący A. BoberD. StaniecA. KrautwurstH. Kawulok
Dyżur 1 piętro:Lekcja 2 – A. HermanLekcja 3 – E. BarczykLekcja 4 – A. JendykiewiczLekcja 5 – M. Piecha

 
22.11.2017         MATEMATYKA  PR  godz. 13.00  (czas trwania 180 minut)
 AULA GWSH105104
Ilość osób 31
Zespół nadzorujący Z. StarońJ. Ligas
 
————————————————————————–
23.11.2017
        J. ANGIELSKI PP  godz. 9.00  (czas trwania 120 minut)
 AULA GWSH105104
Ilość osób 70IV L; III B; IV E/T (1-16)16IV E/T ( 17-26)IV F (17-22)16IV F (1-16)
Zespół nadzorujący E. BarczykM. JanusE. Adamczyk – AntulisH. Kawulok
Dyżur 1 piętro:Lekcja 2 – R. KacaLekcja 3 – B. ŚwierkockaLekcja 4 – A.Jendykiewicz

23.11.2017       J. ANGIELSKI  PR  godz. 12.00  (czas trwania 150 minut)
 AULA GWSH105104
Ilość osób 55
Zespół nadzorujący A.PająkM. Janus
 
——————————————————————————–
24.11.2017
            PRZEDMIOTY DODATKOWE  PR  godz. 9.00 (czas trwania 180 minut)
 AULA GWSH105104
Przedmioty i ilość osób Geografia – 32Biologia – 24Historia – 5Chemia – 16Fizyka – 1WOS – 1
Zespół nadzorujący R. KacaK. WzorekJ. KaniaM. Lewandowska
 
 





II Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna – etap szkolny

W dniu 17 listopada b.r. od godz. 11.00 do 11.25 w sali 201 odbędzie się etap szkolny II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno -Logistycznej.

Uczniowie, którzy zgłosili swój udział, proszeni są o przyjście do sali  o godz.10.45 i zabranie ze sobą kalkulatorów prostych i czarnych długopisów.



Dodatkowe zmiany w dniu 16 listopada 2017

W czwartek uczniowie, pod opieką wychowawców/opiekunów  wychodzą do kina „Na Starówce”  na spektakl „Wesele”.

I tura – wyjście ze szkoły godz. 8:40 (spektakl godz. 9:00), po zakończeniu spektaklu uczniowie wracają na lekcje (od lekcji 5).

IL – M. Herman,II E – J. Krupa,IV e/t – J. LigasIII F- A. Bober,III e – H. Kawulok,III r – A. Krauwurst,III d/t – U. Tyniecka, R. Kaca,III B – K. Konsek. 
II tura – zajęcia lekcyjne wg planu do lekcji 4 (włącznie). Wyjście ze szkoły godz. 11:15  (spektakl godz. 11:30).

II a – Z. Barczyk,III L – A. Zimończyk,I R – B. Szymon.