Your address will show here +12 34 56 78
Aktualności, Osiągnięcia, Sport
W rozegranych w poniedziałek 16.04.2018 r. zawodach „Sprawni Jak Żołnierze – 2018” zespół chłopców z naszej szkoły w składzie: Krzysztof Bury, Dariusz Chmiel i Konrad Urbanowski po bardzo emocjonującej i zaciętej walce we wspaniałym stylu pokonał wszystkich przeciwników awansując do finału wojewódzkiego i przechodząc tym samym do historii szkoły, jako pierwsza  drużyna, której udało się tego dokonać!

W tych samych zawodach drużyna dziewcząt w składzie: Adriana Chachura, Weronika Damek i Michalina Szlezak uplasowała się na drugim, bardzo dobrym miejscu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach wojewódzkich!


0

Aktualności, Konkurs, Osiągnięcia
Dziś możemy się pochwalić osiągnięciem Mateusza Łady z klasy 1F, który w konkursie fotograficznym FAMILIO Z FAMILOKA – zajął 1 Miejsce.

Konkurs propaguje folklor, kulturę i tradycję Górnego Śląska.
Szczegóły można znaleźć na stronie organizatorów MDK Koszutka
 
Nagrodzone zdjęcia zostały wykonane w MDK w Osinach dzięki pomocy Pana Dariusza Tetli oraz fantastycznych aktorów w składzie:
Cyprian Bara, Hania Tetla, Pani Irena Tetla, Pani Zofia Przeliorz, Pan Ludwik Wróbel.

 

Gratulacje dla Mateusza


0

Aktualności, Logistyka, Olimpiada, Osiągnięcia
Poznaliśmy wyniki 10 jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

13 kwietnia 2018r. odbyło się wręczenie nagród 10 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.
Patryk Kozaczuk z klasy IV L został laureatem i zajął miejsce siódme (w ubiegłym roku dziesiąte), Sebastian Borkowski z klasy IV L oraz Łukasz Świerczek z klasy III L zostali laureatami.
Nasza szkoła zajmuje obecnie 5 miejsce w rankingu najlepszych szkół średnich kształcących w zawodach technik logistyk w Polsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!
0

Aktualności, Logistyka, Olimpiada, Osiągnięcia, Uncategorized

Patryk Kozaczuk zdobył złoty medal  na  II Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej.

 
6 kwietnia 2018 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbyły się zawody finałowe II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.


Nasz uczeń Patryk Kozaczuk z klasy IV L został zwycięzcą i otrzymał  indeks Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku ekonomia i międzynarodowe stosunki gospodarcze.

 

Gratulujemy !!!

0

Aktualności, Konkurs, Osiągnięcia

Sukces naszych uczniów w Konkursie wiedzy zawodowej  „Rywalizacja daje satysfakcję”

W dniu 18 grudnia 2017 r. w Centrum Organizacji Pozarządowych w Żorach odbył się konkurs pt. „Rywalizacja daje satysfakcję”, w którym wzięli udział uczniowie żorskich szkół.
Nasz zespół w składzie:  Katarzyna Kloc, Michalina Wziętek i Aleksandra Glücklich zajął pierwsze miejsce wygrywając w dogrywce z drużyną z Zespołu Szkół Społecznych w Żorach.

0

Aktualności, Logistyka, Olimpiada, Osiągnięcia

Znamy już wyniki 10 jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

 

Do finału zakwalifikowali się:

Sebastian Borkowski i Patryk Kozaczuk z klasy IV L oraz Łukasz Świerczek z klasy III L.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy wysokich wyników w etapie centralnym, który odbędzie się 2 marca 2018 roku w Poznaniu!

0

Osiągnięcia

UDZIAŁ MŁODZIEŻY W KONKURSACH I OLIMPIADACH

w Zespole Szkół Nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera

w roku szkolnym 2016/2017

 

Konkursy międzynarodowe:

Międzynarodowy Festiwal Tańca w Czechach

3 miejsce

Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Euklides”

dwóch finalistów


Konkursy i olimpiady ogólnopolskie:

Konkurs Alfik

wyróżnienie

IV Ogólnopolski Festiwal Tańca w Zabrzu

2 miejsce

Olimpiada Języka Rosyjskiego

finalistka

Konkurs plastyczny „Pomoc dla Aleppo” Fundacja Hotele

3 miejsce

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna w Sopocie

finalista

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w Poznaniu

Laureat, finalista

Ogólnopolski Konkurs Logistyczny w Dąbrowie Górniczej – organizator Wyższa Szkoła Biznesu

7 miejsce

Mistrzostwa Polski Mażoretek

Srebrny i złoty medal
Pierwszy oraz drugi wicemistrz.

Turniej Tańca Salt City Dance 2017 w Krakowie

1 wicemistrz

X Festiwal Tańca

1 miejsce

Turniej Tańca w Nowej Rudzie, Mosinie

1 miejsce

 

Konkursy wojewódzkie:

Konkurs matematyczny Maks

2 miejsce

 

Konkursy rejonowe:

Zwiększenie bezpieczeństwa w transporcie drogowym w Europie – Trans Tracking MVP

3 miejsce

Konkurs Mish-Mash

 

1 miejsce

Rejonowy Konkurs Poezji Obcojęzycznej

1 miejsce

  

Konkursy powiatowe:

Konkurs poezji młodych „Jastrzębie w kilku słowach”

1 miejsce

Pojedynek Na Słowa

1 miejsce

Logistyka w języku angielskim.

1 miejsce

 

Konkursy miejskie:

Konkurs piosenki niezaangażowanej w Jastrzębiu Zdroju

3 miejsce

Konkurs Piosenki Jesiennej w MOK

3 miejsce

 

 Osiągnięcia sportowe i inne:

  • I miejsce w Miejskim Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej – reprezentacja szkoły
  • II miejsce w zawodach obronnych „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu kuratorium w kat. dziewcząt
  • II miejsce w zawodach obronnych „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu kuratorium w kat. chłopców
  • I miejsce szkoły w Zawodach Strzeleckich Żorskich Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce, zawody miejskie- reprezentacja dziewcząt w piłce koszykowej
  • II miejsce, zawody rejonowe- reprezentacja dziewcząt w piłce koszykowej
  • II miejsce, zawody rejonowe- reprezentacja chłopców w piłce koszykowej
  • II miejsce w Mistrzostwach Żor w Siatkówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych 
  • III miejsce w siatkówce plażowej dziewcząt
  • XII miejsce w Finale Wojewódzkim Licealna Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Lekkoatletyce dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Rybnik w Lekkoatletyce dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Żor w piłce siatkowej chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Żor w Pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych
  • IV miejsce w Mistrzostwach Żor w piłce siatkowej plażowej chłopców
  • II miejsce w zawodach rejonowych. Reprezentacja chłopców w piłce ręcznej
  • II miejsce w zawodach rejonowych. Reprezentacja dziewcząt w piłce ręcznej.

 

0

PREVIOUS POSTSPage 1 of 2NO NEW POSTS