o szkole, wyróżnione

Nauczyciele



Imię i nazwisko 

Nauczany przedmiot  

E. Adamczyk-Antulis    

przedmioty zawodowe hotelarskie 

M. Albrycht 

wicedyrektor 

przedmioty zawodowe hotelarskie, przedmioty zawodowe logistyczne 

E. Barczyk 

wiedza o społeczeństwie, historia 

Z. Barczyk 

informatyka 

B. Barglik 

język niemiecki 

A. Baron 

język angielski 

A. Bober 

język polski 

M. Brol 

religia 

O. Cannizzo 

język włoski, język niemiecki 

M. Dragan 

przedmioty zawodowe logistyczne 

K. Famulska 

wychowanie fizyczne 

K. Frelich-Sygacz  

biologia 

P. Gaik 

przedmioty zawodowe turystyczne 

TGoździk 

fizyka, przedmioty zawodowe fotograficzne 

A. Herman 

wychowanie fizyczne 

M. Herman 

przedmioty zawodowe logistyczne 

M. Huk 

biologia 

A. Jakubus 

język angielski 

M. Janus 

przedmioty zawodowe logistyczne 

B. Jaszczuk  

Język angielski  

A. Jendykiewicz 

geografia 

N. Kadlof 

jezyk angielski 

H. Kawulok 

przedmioty zawodowe 

K Konsek  

historia 

M. Kopiec 

biologia 

A. Krautwurst 

przedmioty zawodowe fotograficzne 

A. Król-Piekarczyk 

język polski, kultura, wdż 

J. Krupa 

przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe 

D. Lejta 

religia 

M. Lewandowska 

pedagog 

J. Ligas 

język francuski, przedmioty zawodowe hotelarskie 

A. Łojkowski 

język angielski 

M. Łuczak 

język niemiecki 

M. Majewska 

Język polski 

D. Maślanka 

religia 

A. Mazur 

wychowanie fizyczne 

P. Nowak 

wychowanie fizyczne 

I. Ogierman 

język angielski 

A. Pająk 

język rosyjski, wiedza o społeczeństwie 

M. Piecha 

matematyka 

K. Pietrzyk 

przedmioty zawodowe turystyczne 

K. Plesowicz 

język angielski, plastyka 

J. Pyrchała 

wicedyrektor 

przedmioty zawodowe ekonomiczne 

M. Rzymanek  

biblioteka 

J. Satława 

dyrektor 

język polski 

B. Sedivy

Przedmioty zawodowe automatyk

U. Sieradzka-Zwolińska 

przedmioty zawodowe 

W. Sobik 

historia 

I. Sozańska 

matematyka 

D. Staniec 

przedmioty zawodowe fotograficzne 

Z. Staroń 

przedmioty zawodowe logistyczne 

K. Szczurek 

wychowanie fizyczne 

A. Szkołda 

matematyka 

B. Szymon 

bhp 

B. Świerkocka 

chemia 

D. Tetla 

język angielski 

L. Tide 

matematyka 

A. Tułowiecka 

język polski 

U. Tyniecka 

język polski 

C. Tyrański 

język angielski, geografia 

A. Wala 

język niemiecki 

A. Werczyńska-Woźniak 

język angielski 

M. Wieczorek 

historia 

E. Wóltańska 

 język polski 

M. Wychrystenko 

wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne 

K. Wzorek 

psycholog 

A. Zeh-Wypasek    

przedmioty zawodowe fotograficzne 

A. Zimończyk 

matematyka