o szkole, wyróżnione

Nauczyciele



Imię i nazwiskoNauczany przedmiot 
Edyta Adamczyk-Antulis   przedmioty zawodowe hotelarskie
Małgorzata Albrychtwicedyrektor

przedmioty zawodowe hotelarskie, przedmioty zawodowe logistyczne

Aneta Antosiakjęzyk polski, język angielski
Ewa Barczykwiedza o społeczeństwie, historia
Zyta Barczykinformatyka
Barbara Barglikjęzyk niemiecki
Artur Baronjęzyk angielski
Aleksandra Boberjęzyk polski
Maciej Brolreligia
Olga Cannizzojęzyk włoski
Magdalena Draganprzedmioty zawodowe
Katarzyna Famulskawychowanie fizyczne
Paulina Gaikprzedmioty zawodowe turystyczne
Tomasz Goździkfizyka, przedmioty zawodowe fotograficzne
Adam Hermanwychowanie fizyczne
Małgorzata Hermanprzedmioty zawodowe logistyczne
Anna Jakubusjęzyk angielski
Maciej Janusprzedmioty zawodowe logistyczne
Agnieszka Jendykiewiczgeografia
Natalia Kadlofjezyk angielski
Halina Kawulokprzedmioty zawodowe
Krzysztof Konsekhistoria
Alina Krautwurstprzedmioty zawodowe fotograficzne
Anna Król-Piekarczykjęzyk polski, kultura, wdż
Joanna Krupaprzedsiębiorczość, przedmioty zawodowe
Monika Lewandowskapedagog
Joanna Ligasjęzyk francuski, przedmioty zawodowe hotelarskie
Andrzej Łojkowskijęzyk angielski
Małgorzata Łuczakjęzyk niemiecki
O Marciniakkultura
Damian Maślankareligia
Andrzej Mazurwychowanie fizyczne
Paweł Nowakwychowanie fizyczne
Izabela Ogiermanjęzyk angielski
Anna Pająkjęzyk rosyjski, wiedza o społeczeństwie
Monika Piechamatematyka
Katarzyna Pietrzykprzedmioty zawodowe turystyczne
Kinga Plesowiczjęzyk angielski, plastyka
Natalia Pukoczbiologia
Janina Pyrchaławicedyrektor

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Janina Satławadyrektor

język polski

Urszula Sieradzka-Zwolińskaprzedmioty zawodowe
Weronika Sobikhistoria
Kamil Sowulareligia
Irena Sozańskamatematyka
Damian Staniecprzedmioty zawodowe fotograficzne
Zdzisława Starońprzedmioty zawodowe logistyczne
Katarzyna Szczurekwychowanie fizyczne
Agnieszka Szkołdamatematyka
Barbara Szymonnauczyciel bibliotekarz
Beata Świerkockachemia
Dariusz Tetlajęzyk angielski
Leszek Tidematematyka
Aleksandra Tułowieckajęzyk polski
Grażyna Twarogowskaprzedmioty zawodowe
Urszula Tynieckajęzyk polski
Cyprian Tyrańskijęzyk angielski, geografia
Anita Walajęzyk niemiecki
Aleksandra Werczyńska-Woźniakjęzyk angielski
Marcin Wieczorekhistoria
Ewelina Wóltańska język polski
Michał Wychrystenkowychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
Katarzyna Wzorekpsycholog
Agnieszka Zeh-Wypasek   przedmioty zawodowe fotograficzne
Aleksandra Zimończykmatematyka