o szkole, wyróżnione

Nauczyciele



Imię i nazwiskoNauczany przedmiot 
Edyta Adamczyk-Antulis   przedmioty zawodowe hotelarskie
Małgorzata Albrychtwicedyrektor

przedmioty zawodowe hotelarskie, przedmioty zawodowe logistyczne

Aneta Antosiakjęzyk polski, język angielski, wiedza o społeczeństwie
Ewa Barczykhistoria, wiedza o społeczeństwie
Zyta Barczyknauczyciel bibliotekarz, informatyka
Artur Baronjęzyk angielski
Aleksandra Boberjęzyk polski
Olga Cannizzojęzyk niemiecki, geografia
Ewa Ciosprzedmioty zawodowe ekonomiczne
Natalia Dąbrowskabiologia
Magdalena Draganprzedmioty zawodowe
Katarzyna Famulskawychowanie fizyczne
Paulina Gaikprzedmioty zawodowe turystyczne
Tomasz Goździkfizyka, przedmioty zawodowe fotograficzne
Adam Hermanwychowanie fizyczne
Małgorzata Hermanprzedmioty zawodowe logistyczne
Anna Jakubusjęzyk angielski
Maciej Janusprzedmioty zawodowe logistyczne
Joanna Jaróżekjezyk angielski
Agnieszka Jendykiewiczgeografia
Rafał Kacareligia
Natalia Kadlofjezyk angielski
Jakub Kaniareligia
Halina Kawulokprzedmioty zawodowe
Krzysztof Konsekhistoria, wiedza o społeczeństwie
Alina Krautwurstprzedmioty zawodowe fotograficzne
Anna Król-Piekarczykjęzyk polski, kultura, wdż
Joanna Krupaprzedsiębiorczość, przedmioty zawodowe
Monika Lewandowskanauczyciel bibliotekarz, pedagog
Joanna Ligasjęzyk francuski, przedmioty zawodowe hotelarskie
Andrzej Łojkowskijęzyk angielski
Jolanta Malczewskajęzyk polski
Andrzej Mazurwychowanie fizyczne
Paweł Nowakwychowanie fizyczne
Izabela Ogiermanjęzyk angielski
Anna Pająkjęzyk rosyjski
Monika Piechamatematyka
Katarzyna Pietrzykprzedmioty zawodowe turystyczne
Janina Pyrchaławicedyrektor

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Małgorzata Rokowskaprzedsiębiorczość
Janina Satławadyrektor

język polski

Irena Sozańskamatematyka
Damian Staniecprzedmioty zawodowe fotograficzne
Zdzisława Starońprzedmioty zawodowe logistyczne
Katarzyna Szczurekwychowanie fizyczne
Agnieszka Szkołdamatematyka
Barbara Szymonnauczyciel bibliotekarz
Beata Świerkockachemia
Dariusz Tetlajęzyk angielski
Urszula Tynieckajęzyk polski
Anita Walajęzyk niemiecki
Michał Wychrystenkowychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
Katarzyna Wzorekpsycholog
Agnieszka Zeh-Wypasek   przedmioty zawodowe fotograficzne
Aleksandra Zimończykmatematyka