Your address will show here +12 34 56 78
o szkole, wyróżnione



Imię i nazwisko  

Nauczany przedmiot   

E. Adamczyk-Antulis     

przedmioty zawodowe hotelarskie  

M. Albrycht  

wicedyrektor  

przedmioty zawodowe turystyczne, przedmioty zawodowe logistyczne  

E. Barczyk  

wiedza o społeczeństwie, historia  

A. Baron  

język angielski  

A. Bober  

język polski  

M. Brol  

religia  

O. Cannizzo  

język włoski, język niemiecki  

M. Dragan  

przedmioty zawodowe logistyczne  

S. Drząszcz 

wychowanie fizyczne 

K. Famulska  

wychowanie fizyczne  

P. Gaik  

przedmioty zawodowe turystyczne  

T. Goździk  

fizyka, przedmioty zawodowe fotograficzne  

K. Góralczyk 

historia 

A. Herman  

wychowanie fizyczne  

M. Herman  

przedmioty zawodowe logistyczne  

M. Huk  

biologia  

A. Jakubus  

język angielski  

B. Jaszczuk   

Język angielski   

M. Jedynak – Obałek 

przedmioty zawodowe turystyczne i hotelarskie 

A. Jendykiewicz  

geografia  

N. Kadlof  

jezyk angielski  

H. Kawulok  

przedmioty zawodowe  

K.  Konsek   

historia  

M. Kopiec  

biologia  

M. Kowalczyk  

biologia, chemia, fizyka  

A. Krautwurst  

przedmioty zawodowe fotograficzne  

A. Król-Piekarczyk  

język polski, kultura, wdż  

J. Krupa  

przedsiębiorczość, przedmioty zawodowe  

D. Lejta  

Religia, przedmioty zawodowe logistyczne  

M. Lewandowska  

pedagog  

J. Ligas  

język francuski, przedmioty zawodowe  

hotelarskie  

A. Łojkowski  

język angielski  

M. Łuczak  

język niemiecki  

M. Majewska  

język polski  

D. Maślanka  

religia  

A. Mazur  

wychowanie fizyczne  

P. Nowak  

wychowanie fizyczne  

I. Ogierman  

język angielski  

R. Osiński 

przedmioty zawodowe automatyk  

A. Pająk  

język rosyjski, wiedza o społeczeństwie  

U. Paleczna  

Informatyka, przedmioty zawodowe logistyczne 

B. Perenc 

Język niemiecki  

M. Piecha  

matematyka  

K. Pietrzyk  

przedmioty zawodowe turystyczne  

K. Plesowicz  

język angielski, plastyka  

J. Pyrchała  

wicedyrektor  

przedmioty zawodowe ekonomiczne  

M. Rzymanek   

biblioteka  

J. Satława  

dyrektor  

język polski  

B. Sedivy 

Przedmioty zawodowe automatyk 

U. Sieradzka-Zwolińska  

przedmioty zawodowe  

W. Sobik – Lebioda 

historia  

I. Sozańska  

matematyka  

D. Staniec  

przedmioty zawodowe fotograficzne  

Z. Staroń  

przedmioty zawodowe logistyczne  

K. Szczurek  

wychowanie fizyczne  

A. Szkołda  

matematyka  

P. Szostok  

język francuski, język włoski  

E. Szymala  

informatyka 

O. Szymańska 

psycholog 

B. Świerkocka  

chemia  

D. Tetla  

język angielski  

L. Tide  

matematyka  

A. Tułowiecka  

język polski  

U. Tyniecka  

język polski  

C. Tyrański  

język angielski, geografia  

A. Wala  

język niemiecki  

A. Werczyńska-Woźniak  

język angielski  

M. Wieczorek  

historia  

E. Wóltańska  

 język polski  

M. Wychrystenko  

wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne  

A. Zeh-Wypasek     

przedmioty zawodowe fotograficzne  

A. Zimończyk  

matematyka 

0

Skip to content