Godziny dostępności, Konsultacje dla uczniów

Godziny dostępnoości nauczycieli






GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI     I SEMESTR ROK SZKOLNY 2022/2023

     

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINY

SALA

1.

Adamczyk-Antulis Edyta

wtorek

14:00 – 15:00

100/gabinet

2.

Albrycht Małgorzata

wtorek

15:40 – 16:40

104/gabinet wicedyrektora

3.

Antosiak Aneta

środa

15:05 – 16:05

101A

4.

Barczyk Ewa

czwartek

14 :50 – 15:50

106A

5.

Barglik Barbara

   

6.

Baron Artur

poniedziałek

15:40 – 16:40

104

7.

Bober Aleksandra

czwartek

15:40 – 16:40

309

8.

Brol Maciej

   

9.

Cannizzo Olga

   

10.

Chahtys-Mandzyn Agnieszka

środa

16:30 – 17:30

303

11.

Dragan Magdalena

czwartek

14:50 – 15:50

200

12.

Drząszcz Krzysztof

   

13.

Famulska Katarzyna

środa

14:50 – 15:50

hala

14.

Fröhlich Daria

wtorek

16.30 – 17.30

hala

15.

Gaik Paulina

środa

15:40 – 16:40

205

16.

Goździk Tomasz

piątek

15:40 – 16:40

301

17.

Góralczyk Katarzyna

czwartek

16:30 – 17:30

105

18.

Herman Adam

poniedziałek

16:30 – 17:30

hala

19.

Herman Małgorzata

czwartek

15:40 – 16:40

gabinet obok sali 204

20.

Huk Mateusz

poniedziałek

7:00 – 8:00

302

21.

Jakubus Anna

piątek

14 :05 -15:05

gabinet 3 piętro

22.

Jaszczuk Barbara

poniedziałek

17:00 – 18:00

104A

23.

Jendykiewicz Agnieszka

środa

7:00 – 8:00

303

24.

Kadlof Natalia

wtorek

14:05 – 15:05

200

25.

Kawulok Halina

środa

7:30 – 8.00

G9

26.

Kajstura Sylwia

piątek

14:20 – 14:50, 16:30 – 17:00

206

27.

Kołodziejska Urszula

czwartek

16:10 – 17:10

104

28.

Kiełkowska Monika

czwartek

7:25 – 7:55

G12

29.

Konsek Krzysztof

wtorek

15:45 – 16:45

104

30.

Kowalczyk Marzena

wtorek

13:05 – 14:05

G12

31.

Krautwurst Alina

czwartek

16:30 – 17:30

201

32.

Król Anna

poniedziałek

16:00 – 17:00

307

33.

Krupa Joanna

czwartek

8:15 – 8:45, 13:55 – 14:55

303/gabinet 204A

34.

Lewandowska Monika

poniedziałek

14:30 – 15:30

210

35.

Ligas Joanna

poniedziałek

14:50 – 15:50

108

36.

Łojkowski Andrzej

środa

15:40 – 16:40

104A

37.

Łuczak Małgorzata

piątek

14:00 – 15:00

106A

38.

Majewska Małgorzata

   

39.

Maślanka Dawid

   

40.

Mazur Andrzej

czwartek

16:30 – 17:30

hala

41.

Myśliwy Joanna

piątek

14:50 – 15:50

pokój nauczycielski

42.

Nowak Paweł

czwartek

15:00 – 16:00

hala

43.

Ogierman Izabela

poniedziałek

15:40 – 16:40

207

44.

Ośiński Robert

   

45.

Pająk Anna

piątek

16:45 – 17:45

108

46.

Paleczna Urszula

czwartek

16:30 – 17:30

201

47.

Perenc Barbara

   

48.

Piecha Monika

czwartek

14:55 – 15:55

108

49.

Pietrzyk Katarzyna

czwartek

14:00 – 15:00

G3

50.

Plesowicz Kinga

czwartek

12:20 – 13:20

@

51.

Pyrchała Janina

poniedziałek

13:10 – 14:10

gabinet wicedyrektora

52.

Rzymanek Martyna

poniedziałek

15:30 – 16:30

biblioteka

53.

Satława Janina

czwartek

11.00 – 12.00

gabinet dyrektora

54.

Sedivy Beata

wtorek

10:30 – 11.:30

pokój nauczycielski

55.

Sieńkowska Adrianna

poniedziałek (co dwa tygodnie)

15:00- 16:00

pokój nauczycielski

56.

Sieradzan Tomasz

   

57.

Sieradzka-Zwolińska Urszula

wtorek

16:30 – 17:30

204

58.

Sobik-Lebioda Weronika

poniedziałek

10:30 – 11:30

biblioteka

59.

Sozańska Irena

wtorek

16:30 – 17:30

107

60.

Staniec Damian

piątek

15:00 – 16:00

207

61.

Staroń Zdzisława

poniedziałek

14.55 – 15.55

201

62.

Szczurek Katarzyna

czwartek

9:45 – 10:45

hala

63.

Szkołda Agnieszka

wtorek

16:00 – 17:00

103

64.

Szostok Paulina

piątek

13:55 – 14:55

201A gabinet

65.

Szymala Ewa

wtorek

14:50 – 15:50

205

66.

Szymańska Oliwia

środa

13:00 – 14:00

210

67.

Świerkocka Beata

poniedziałek

14:55 – 15:55

301

68.

Tetla Dariusz

wtorek

16:20  – 17:20

101A

69.

Tide Leszek

poniedziałek

14:00 -15:00

104A

70.

Tułowiecka Agnieszka

poniedziałek

16.30 – 17.30

305

71.

Tyniecka Urszula

wtorek

15.00- 16.00

306

72.

Tyrański Cyprian

piątek

15:45 – 16:45

101A

73.

Wala Anita

poniedziałek

16:30 – 17:30

104

74.

Werczyńska-Woźniak Aleksandra

wtorek

16:30 – 17:30

106A

75.

Wowra Aleksandra

piątek

15:30 – 16:30

210

76.

Wóltańska Ewelina

poniedziałek

16:30 – 17:30

308

77.

Wychrystenko Michał

wtorek

16:30-17:30

hala

78.

Zeh-Wypasek Agnieszka

czwartek

16:30 – 17:30

201/208

79.

Zimończyk Aleksandra

piątek

13:55 – 14:55

107