Your address will show here +12 34 56 78
Tischnerze
Aktualności, Sport

W dniu 6.02.2019r. odbyły się Miejskie Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział pięć Żorskich szkół.

Aktualności, Sport

W dniu 29.01.2019r. odbyły się Szkolne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W udziale wzięły reprezentacje klas I, II oraz IV.

Aktualności, Sport

W czwartek 06.12.2018 na krytej strzelnicy Bractwa Kurkowego w Żorach rozegrane zostały mikołajkowe szkolne zawody strzeleckie z broni pneumatycznej długiej. Rywalizacja była niezwykle zacięta i o zwycięstwie zdecydowały zaledwie milimetry. Wśród 14 uczestników, którzy zgłosili się do udziału w zawodach najlepszym okazał się Michał Motyka z kl. IV L, który na 50 możliwych uzyskał aż 47 pkt. Tuż za nim uplasowali się: Maciek Famulski z kl. I L z 46 pkt. i Marcin Orawski z kl. II L z 45 pkt. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników!

Aktualności, Sport

Dnia 06.12.2018 o godz. 11.00 na krytej strzelnicy Bractwa Kurkowego w Żorach odbędą się Szkolne Mikołajkowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej.

Aktualności, Sport

Dnia 03.20.2018 na hali sportowej MOSiR odbyła się 25 - jubileuszowa edycja Mikołajkowego Turnieju Przedszkolaków, w której udział wzięły reprezentacje 11 żorskich placówek

PREVIOUS POSTSPage 1 of 6NO NEW POSTS