Your address will show here +12 34 56 78
SPORT
Tischnerze
Aktualności, Sport

Wielki sukces naszej uczennicy! Dnia 31 maja 2023 roku nasza uczennica, Natalia Herba, brała udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kulturze Fizycznej w Katowicach, gdzie udało się jej zająć 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Continue Reading
Aktualności, Sport

MISTRZOSTWA ŻOR W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄTW dniu 23.05.2023r. odbyły się Mistrzostwa Żor w siatkówce plażowej dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentacje czterech Żorskich szkół. Zawody zostały rozegrane systemem „Brazylijskim” do dwóch przegranych meczów. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary: I Kania Laura /Szkudlarek Anna oraz Sznapka Milena /Chyła Agata. Nasza I para Zdobyła I miejsce w mieście!!! i uzyskała awans do zawodów rejonowych. Druga para zajęła wysokie IV miejsce. Gratulujemy !!!

Continue Reading
Aktualności, Sport

KOLEJNY SUKCES NASZEJ REPREZENTACJI W dniu 23.05.2023r. na strzelnicy sportowej KS Piast w Bieruniu rozegrane zostały Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „O SREBRNE MUSZKIETY 2023” zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Katowicach oraz Ligę Obrony Kraju, w których rywalizowały ze sobą najlepsze drużyny strzeleckie naszego województwa.Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Kinga Fizia, Wiktoria Wyrobek, Julia Dudek, Konrad Spruch, Piotr Klose oraz Renzo Foltyn de Oliveira. Obie drużyny poprawiły swoje wyniki z zeszłego roku o prawie 100%! Tak fantastyczny występ zapewnił dziewczętom 2 miejsce i wicemistrzostwo województwa, zaś chłopcomSEE DE...

Continue Reading
Aktualności, Sport

Dnia 7 lutego nasza szkoła wzięła udział w Powiatowych Mistrzostwach Żor w piłce ręcznej dziewcząt. Udział w zawodach brało udział trzynaścioro dziewcząt. Udało nam się zająć 2 miejsce z czego jesteśmy bardzo dumni. Dziękujemy bardzo naszym dziewczyną i życzymy dalszych ukcesów. 

Continue Reading
Aktualności, Sport

 Szkolne Zawody StrzeleckieDnia 13 grudnia 2022r. na krytej strzelnicy Bractwa Kurkowego w Żorach jak co roku rozegrane zostały Szkolne Zawody Strzeleckie. Uczestniczyło w nich w sumie trzydzieścioro uczennic i uczniów naszej szkoły, którzy rywalizowali ze sobą w strzelaniu z karabinka pneumatycznego W kategorii dziewcząt triumfatorką okazała się ubiegłoroczna zwyciężczyni i obrończyni tytułu mistrzowskiego – Wiktoria Wyrobek z klasy II T, która zdobyła 47 na 50 pkt. Tuż za nią na podium miejsce zajęły: Kinga Fizia z klasy IV LG z wynikiem 43 pkt. oraz Zosia Zdziebło z klasy I BSEE DETAILS ...

Continue Reading
PREVIOUS POSTSPage 1 of 10NO NEW POSTS
Skip to content