Your address will show here +12 34 56 78
SPORT
Tischnerze
Aktualności, Sport

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W dniu 17.11.2023r. odbyły się Szkolne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach. Mecze grupowe rozegrane zostały do dwóch wygranych setów do 15pkt. Po meczach grupowych zostały rozegrane mecze o miejsca 7 i 5 oraz mecze półfinałowe. Najlepszą drużyną okazała się drużyna „Emerytek”, które w finale pokonały drużynę „Dream Team”. W meczu o 3 miejsce „Atomówki” pokonały po tie -breku „Pingwiny”.Klasyfikacja końcowa:1. „Emerytki”2. „Dream Team”3. „Atomówki”4. „Pingwiny”5. „Żorski Węgiel”6. „Biedronki”7. „Humany”8. „Minionki”9. „Koty” galeria zdjęć:https://drive.google.com/drive/folders/1M7C-U7WeD7l-PdZHFxyL5aICDmDMHov7...

Continue Reading

Sukces goni sukces!W piątek 06.10.2023 drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące naszą szkołę wzięły udział w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Oba zespoły spisały się fantastycznie! Dziewczęta w pięknym stylu zwyciężyły, pozostawiając konkurentki daleko w tyle i kwalifikując się tym samym do zawodów rejonowych, zaś chłopcy po niezmiernie wyrównanej i emocjonującej walce uplasowali się na doskonałej drugiej pozycji.Dziś 10.10.2023r.w Rybniku odbyły się Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe, gdzie nasza żeńska drużyna ponownie okazała się niepokonana i wywalczyła sobie awans do zawodów wojewódzkich.Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!

WICEMISTRZOWIE POLSKI!!!!!13 maja 2022r. – to właśnie tego dnia drużyna dziewcząt i chłopców przygotowana przez panią Katarzynę Famulską sięga po złoto w rejonowych zawodach sprawnościowo – obronnych „Sprawni jak żołnierze” zaliczając tym samym pierwszy w historii szkoły dublet w owych zawodach oraz zdobywając awans na Mistrzostwa Śląska. W skład ówczesnej grupy wchodzą: Kinga Fizia, Julia Dudek, Wiktoria Wyrobek oraz Maciej Famulski, Konrad Spruch i Piotr Klose.19 maja 2022r. te same drużyny występują w zawodach wojewódzkich. Chłopcom ponownie udaje się zdobyć złoto zapewniając sobie tym samym miejsce na Mistrzostwach Polski, zaśSEE DETAILS <span class="more-link-hover-ima...

Wielki sukces naszej uczennicy! Dnia 31 maja 2023 roku nasza uczennica, Natalia Herba, brała udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kulturze Fizycznej w Katowicach, gdzie udało się jej zająć 3 miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MISTRZOSTWA ŻOR W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄTW dniu 23.05.2023r. odbyły się Mistrzostwa Żor w siatkówce plażowej dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentacje czterech Żorskich szkół. Zawody zostały rozegrane systemem „Brazylijskim” do dwóch przegranych meczów. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary: I Kania Laura /Szkudlarek Anna oraz Sznapka Milena /Chyła Agata. Nasza I para Zdobyła I miejsce w mieście!!! i uzyskała awans do zawodów rejonowych. Druga para zajęła wysokie IV miejsce. Gratulujemy !!!