Your address will show here +12 34 56 78
Tischnerze
Aktualności, Sport

W czwartek 06.12.2018 na krytej strzelnicy Bractwa Kurkowego w Żorach rozegrane zostały mikołajkowe szkolne zawody strzeleckie z broni pneumatycznej długiej. Rywalizacja była niezwykle zacięta i o zwycięstwie zdecydowały zaledwie milimetry. Wśród 14 uczestników, którzy zgłosili się do udziału w zawodach najlepszym okazał się Michał Motyka z kl. IV L, który na 50 możliwych uzyskał aż 47 pkt. Tuż za nim uplasowali się: Maciek Famulski z kl. I L z 46 pkt. i Marcin Orawski z kl. II L z 45 pkt. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników!

Aktualności, Sport

Dnia 06.12.2018 o godz. 11.00 na krytej strzelnicy Bractwa Kurkowego w Żorach odbędą się Szkolne Mikołajkowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej.

Aktualności, Sport

Dnia 03.20.2018 na hali sportowej MOSiR odbyła się 25 - jubileuszowa edycja Mikołajkowego Turnieju Przedszkolaków, w której udział wzięły reprezentacje 11 żorskich placówek

Sport

Dnia 30 listopada o godz. 16.00 serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte zajęcia strzeleckie z broni pneumatycznej, które odbędą się na krytej strzelnicy w siedzibie Bractwa Kurkowego przy hotelu Żory. Szczegółowe informacje w gabinecie nauczycieli WF.

Aktualności, Sport

Dziś w naszej szkole odbyły się nietypowe zajęcia sportowe z karate kyokushin prowadzone przez trenerów żorskiego klubu sztuk walki Shogun.

PREVIOUS POSTSPage 1 of 5NO NEW POSTS