Your address will show here +12 34 56 78
SPORT
Tischnerze
Aktualności, Sport

MISTRZOSTWA ŻOR W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄTW dniu 23.11.2022r. odbyły się Miejskie Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć żorskich szkół. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach po trzy drużyny. Mecze grupowe rozegrane zostały do dwóch wygranych setów do 25pkt. Mecze półfinałowe na krzyż 1A-2B/ 1B-2A. Nasza reprezentacja uległa jedynie uczennicą z klasy sportowej o profilu piłki siatkowej z III LO. Tym samym zajęły po zaciętej walce II miejsce w Żorach !!! Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Karolina Migdałek, Małgorzata Szafraniec, Anna Szkudlarek, Laura Kania, Oliwia Marks, Agata Chyła,SEE DETAILS <span class="more-l...

Continue Reading

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄTW dniu 14.11.2022r. odbyły się Szkolne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć drużyn. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach po trzy drużyny. Mecze grupowe rozegrane zostały do dwóch wygranych setów do 21pkt.. Mecze o I i III miejsca do 25pkt. W zawodach zagrały reprezentacje klasy IV B, III B i koleżanek, reprezentacja klas II, klasa I C, kl. I P i T oraz kl. I H i A. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja klasy III B i koleżanek w składzie :SEE DETAILS

SZKOLNE MISTRZOSTWA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT W dniu 14.11.2022r. w naszej szkole odbędą się Szkolne Mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt. Zapisy w gabinecie WF (skład minimum 6 osób – mogą być składy mieszane z różnych klas i roczników).Start zawodów o godz. 9:00.

W czwartek 20 października 2022r. w Rudzie Śląskie rozegrany został Finał Wojewódzki w Biegach Przełajowych, na którym naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Alicja Motyczka, Nicola MIguła, Martyna Skrobol, Zofia Zdziebło, Kinga Fizia, Julia Dudek, Wiktoria Wyrobek oraz Pola Sikora. Nasze dziewczęta zmierzyły się z najlepszymi sztafetami z całego województwa wliczając w to szkoły mistrzostwa sportowego i po niezwykle wyczerpującej walce uplasowały się w końcowej klasyfikacji na 15 miejscu. Serdecznie gratulujemy!

Rejonowe zawody w biegach przełajowychW piątek 07.10.2022 w Skate Parku w Żorach w ramach Ogólnopolskiej Licealiady Młodzieży rozegrane zostały Rejonowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt w składzie: Nicola MIguła, Zofia Zdziebło, Martyna Skrobol, Kinga Fizia, Julia Dudek i Natalia Ostalecka oraz na rezerwie: Alicja Motyczka, Wiktoria Wyrobek i Julia Fizia oraz drużynę chłopców w składzie: Bartosz Knap, Renzo de Oliwera, Kacper Guzy, Mikołaj Kierzonek, Dawid Marchewka, Przemysła Maryjosz, Cezary Pustelnik i Dominik StudzińskiWalka jak zawsze była bardzo zacięta i trwała do ostatnich metrów – zwłaszcza wSEE DETAILS </sp...