Your address will show here +12 34 56 78
Tischnerze
Aktualności, Sport

Dnia 8.10.2921 w Parku Cegielnia rozegrane zostały Powiatowe i Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców. Po niezwykle emocjonującej rywalizacji – dzięki doskonałej postawie całej drużyny, a zwłaszcza fenomenalnemu biegowi Natalii Ostałeckiej dziewczętom udało się wywalczyć 2 miejsce. Chłopcy po równie zaciętym   pojedynku uplasowali się na czwartym miejscu.Serdecznie gratulujemy!!!

Aktualności, Sport

W dniu 7.10.2021r odbyły się Szkolne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły reprezentacje klas I, II, III oraz III po gimnazjum. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Kolejno miejsca zajęły: I miejsce zdobyła reprezentacja kl. II, II miejsce reprezentacja klas III po gimnazjum, III miejsce klasy III oraz IV miejsce klasy I. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!

Aktualności, Sport

SZKOLNE MISTRZOSTWA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄTW dniu 7.10.2021r zostaną rozegrane mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt. W mistrzostwach biorą udział reprezentacje klas I, II, III i IV. Turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym. Wszystkie chętne osoby zwłaszcza z klas I proszę zgłaszać osobiście w gabinecie WF do pana Michała Wychrystenko do dnia 6.10.2021r.

Aktualności, Sport

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej  29.03.2021r. została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej, której celem była popularyzacja wiedzy o sporcie w zakresie jej historii, znajomości podstawowych przepisów i zasad poszczególnych dyscyplin, upowszechnianie idei i kultury olimpijskiej wśród młodzieży oraz promowanie aktywnych form wypoczynku i zdrowego trybu życia. Olimpiada przeprowadzona została w formie zdalnej. Test konkursowy składał się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery odpowiedzi, z których przynajmniej jedna była prawidłowa. Maksymalnie można było uzyskać 240 pkt. Organizatorzy dokonali klasyfikacji i ustalili ranking miejsc na podstawie otrzymanych pkt. bez uwzględnienia liczby osób, które<a class="more-li...

Aktualności, Sport

PIERWSZE MIEJSCE W ZAWODACH MIEJSKICH !!!Dnia 04.06.2019r odbyły się Miejskie Zawody w Siatkówce Plażowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary Fijoł Julia /Buchalik Nikola oraz Gazda Karolina/Krupka Natalia. Para Gazda/Krupka uplasowały się na V miejscu a para Fijoł/Buchalik wygrały zawody bez przegranego meczu. Kolejny etap, czyli zawody rejonowe dziewczyny rozegrają już w czwartek 6.06.2019r.Życzymy powodzenia!!!

PREVIOUS POSTSPage 1 of 7NO NEW POSTS