Your address will show here +12 34 56 78
SPORT
Tischnerze
Aktualności, Sport

Powiatowe Mistrzostwa Żor w Koszykówce Dziewcząt. II miejsce. Reprezentacja szkoły w składzie: Pendziałek Patrycja, Ostalecka Natalia, Kania Laura, Jakubska Magdalena, Kluger Katarzyna, Przybyło Adrianna, Nowak Dominika, Solak Joanna i Domagała Kamila zajęła II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Żor w Koszykówce Dziewcząt.    Serdecznie GRATULUJEMY !!!

Continue Reading

III miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w Badmintonie Chłopców. Reprezentacja chłopców w badmintonie po zajęciu pierwszego miejsca w zawodach powiatowych, a następnie wygraniu zawodów rejonowych, uczestniczyła w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady, gdzie zajęła III miejsce i została sklasyfikowana na IX miejscu w   całym województwie. Naszą szkołę reprezentowali: Kloc Jakub, Mikołajec Michał, Frączek Kamil.    GRATULIJEMY!!!

MISTRZOSTWA ŻOR W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄTW dn. 15.03.2022r. odbyły się Mistrzostwa Żor w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentacje czterech Żorskich szkół. Zawody zostały rozegrane systemem każdy z każdym. Każdy mecz do dwóch wygranych setów. Nasza reprezentacja szkoły w składzie: Rzeźniczak Agnieszka, Wilczek Wiktoria, Ziomek Paulina, Woźniak Paulina, Droździel Julia, Marks Oliwia, Kosztyła Aleksandra, Kania Laura, Hildebrand Oliwia i Migdałek Karolina zajęła II miejsce przegrywając po zaciętym meczu z III LO.Wyniki meczów:ZS 2 – III LO 0:2ZS 2 – ZSO 2:0ZS 2 – CKZiU 2:0

Wszystkich chętnych na zajęcia ze sportów obronnych przygotowujące do zawodów „Sprawni jak żołnierze” zapraszam na spotkanie organizacyjne dnia 02.03.2022. (środa) na szkolnej hali sportowej. Osoby, którym nie uda się dotrzeć w tym terminie, a są zainteresowane udziałem w tych zajęciach proszę o kontakt indywidualny. Katarzyna Famulska

Dnia 8.10.2921 w Parku Cegielnia rozegrane zostały Powiatowe i Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców. Po niezwykle emocjonującej rywalizacji – dzięki doskonałej postawie całej drużyny, a zwłaszcza fenomenalnemu biegowi Natalii Ostałeckiej dziewczętom udało się wywalczyć 2 miejsce. Chłopcy po równie zaciętym   pojedynku uplasowali się na czwartym miejscu.Serdecznie gratulujemy!!!