Your address will show here +12 34 56 78
SPORT
Tischnerze
Aktualności, Sport

Dnia 8.10.2921 w Parku Cegielnia rozegrane zostały Powiatowe i Rejonowe Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców. Po niezwykle emocjonującej rywalizacji – dzięki doskonałej postawie całej drużyny, a zwłaszcza fenomenalnemu biegowi Natalii Ostałeckiej dziewczętom udało się wywalczyć 2 miejsce. Chłopcy po równie zaciętym   pojedynku uplasowali się na czwartym miejscu.Serdecznie gratulujemy!!!

Continue Reading
Aktualności, Sport

   W dniu 7.10.2021r odbyły się Szkolne Mistrzostwa w Piłce Siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły reprezentacje klas I, II, III oraz III po gimnazjum. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. Kolejno miejsca zajęły: I miejsce zdobyła reprezentacja kl. II, II miejsce reprezentacja klas III po gimnazjum, III miejsce klasy III oraz IV miejsce klasy I. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!

Continue Reading
Aktualności, Sport

SZKOLNE MISTRZOSTWA W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄTW dniu 7.10.2021r zostaną rozegrane mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt. W mistrzostwach biorą udział reprezentacje klas I, II, III i IV. Turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym. Wszystkie chętne osoby zwłaszcza z klas I proszę zgłaszać osobiście w gabinecie WF do pana Michała Wychrystenko do dnia 6.10.2021r.

Continue Reading
Aktualności, Sport

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej  29.03.2021r. została przeprowadzona Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Sporcie i Kulturze Fizycznej, której celem była popularyzacja wiedzy o sporcie w zakresie jej historii, znajomości podstawowych przepisów i zasad poszczególnych dyscyplin, upowszechnianie idei i kultury olimpijskiej wśród młodzieży oraz promowanie aktywnych form wypoczynku i zdrowego trybu życia. Olimpiada przeprowadzona została w formie zdalnej. Test konkursowy składał się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery odpowiedzi, z których przynajmniej jedna była prawidłowa. Maksymalnie można było uzyskać 240 pkt. Organizatorzy dokonali klasyfikacji i ustalili ranking miejsc na podstawie otrzymanych pkt. bez uwzględnienia liczby osób, które<a class="more-li...

Continue Reading
Aktualności, Sport

PIERWSZE MIEJSCE W ZAWODACH MIEJSKICH !!!Dnia 04.06.2019r odbyły się Miejskie Zawody w Siatkówce Plażowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary Fijoł Julia /Buchalik Nikola oraz Gazda Karolina/Krupka Natalia. Para Gazda/Krupka uplasowały się na V miejscu a para Fijoł/Buchalik wygrały zawody bez przegranego meczu. Kolejny etap, czyli zawody rejonowe dziewczyny rozegrają już w czwartek 6.06.2019r.Życzymy powodzenia!!!

Continue Reading
PREVIOUS POSTSPage 1 of 7NO NEW POSTS
Skip to content