Your address will show here +12 34 56 78
SPORT
Tischnerze
Aktualności, Sport

W dniu 14.03.2019r. odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody zostały rozegrane w Żorach a przeciwnikiem było IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Rybnika. Niestety nasza drużyna przegrała i zdobyła 2 miejsce! w rejonie. Nasza szkolna reprezentacja w składzie: Niesłańczyk Natalia, Buchalik Nikola, Gazda Karolina, Fijoł Julia, Krupka Natalia, Sebesczyk Natalia, Wątroba Magdalena, Zarzyna Wiktoria oraz ZientekAlicja.

Continue Reading
Aktualności, Sport

W dniu 6.02.2019r. odbyły się Miejskie Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział pięć Żorskich szkół.

Continue Reading
Aktualności, Sport

W dniu 29.01.2019r. odbyły się Szkolne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W udziale wzięły reprezentacje klas I, II oraz IV.

Continue Reading
Aktualności, Sport

W czwartek 06.12.2018 na krytej strzelnicy Bractwa Kurkowego w Żorach rozegrane zostały mikołajkowe szkolne zawody strzeleckie z broni pneumatycznej długiej. Rywalizacja była niezwykle zacięta i o zwycięstwie zdecydowały zaledwie milimetry. Wśród 14 uczestników, którzy zgłosili się do udziału w zawodach najlepszym okazał się Michał Motyka z kl. IV L, który na 50 możliwych uzyskał aż 47 pkt. Tuż za nim uplasowali się: Maciek Famulski z kl. I L z 46 pkt. i Marcin Orawski z kl. II L z 45 pkt. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych wyników!

Continue Reading
Aktualności, Sport

Dnia 06.12.2018 o godz. 11.00 na krytej strzelnicy Bractwa Kurkowego w Żorach odbędą się Szkolne Mikołajkowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej.

Continue Reading
PREVIOUS POSTSPage 1 of 6NO NEW POSTS