Your address will show here +12 34 56 78
Tischnerze
Aktualności, Sport

Dziś w naszej szkole odbyły się nietypowe zajęcia sportowe z karate kyokushin prowadzone przez trenerów żorskiego klubu sztuk walki Shogun.

Aktualności, Sport

Już po raz VI w dn. 08.10.2018 w naszej szkole odbył się  Rajd Integracyjny Klas I.

Osiągnięcia, Sport

W obchodach kolejnej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu, zakończonego dwa dni temu, TISCHNER, jak zwykle, miał swój aktywny udział. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła  zarówno w imprezach szkolnych, miejskich jak i rejonowych.

Osiągnięcia, Sport

W dniu 16 października odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Nożnej Chłopców.

Aktualności, Osiągnięcia, Sport

W dniach 15 – 17 czerwca 2018 r. drużyna chłopców z naszej szkoły reprezentowała województwo śląskie na Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Wieloboju Obronnym. Na zawody te składa się marszobieg, w trakcie którego zawodnicy muszą odnaleźć określone punkty zaznaczone na mapie i wykonać na nich ustalone zadania takie jak: udzielenie pierwszej pomocy i transport poszkodowanego na noszach, strzelanie z pistoletu pneumatycznego do tarcz biathlonowych, ubranie na czas przeciwchemicznej odzieży ochronnej, rzut granatem do celu, wymiana koła w samochodzie terenowym i rozpoznanie ukrytych celówSEE DETAILS <spa...

PREVIOUS POSTSPage 1 of 4NO NEW POSTS