Aktualności, Sport

Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej
MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

 

W dniu 17.11.2023r. odbyły się Szkolne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach. Mecze grupowe rozegrane zostały do dwóch wygranych setów do 15pkt. Po meczach grupowych zostały rozegrane mecze o miejsca 7 i 5 oraz mecze półfinałowe. Najlepszą drużyną okazała się drużyna „Emerytek”, które w finale pokonały drużynę „Dream Team”. W meczu o 3 miejsce „Atomówki” pokonały po tie -breku „Pingwiny”.

Klasyfikacja końcowa:

1. „Emerytki”

2. „Dream Team”

3. „Atomówki”

4. „Pingwiny”

5. „Żorski Węgiel”

6. „Biedronki”

7. „Humany”

8. „Minionki”

9. „Koty”

 

galeria zdjęć:

https://drive.google.com/drive/folders/1M7C-U7WeD7l-PdZHFxyL5aICDmDMHov7