Aktualności, Sport

Rejonowe zawody w biegach przełajowych
Rejonowe zawody w biegach przełajowych

W piątek 07.10.2022 w Skate Parku w Żorach w ramach Ogólnopolskiej Licealiady Młodzieży rozegrane zostały Rejonowe Biegi Przełajowe. Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę dziewcząt w składzie: Nicola MIguła, Zofia Zdziebło, Martyna Skrobol, Kinga Fizia, Julia Dudek i Natalia Ostalecka oraz na rezerwie: Alicja Motyczka, Wiktoria Wyrobek i Julia Fizia oraz drużynę chłopców w składzie: Bartosz Knap, Renzo de Oliwera, Kacper Guzy, Mikołaj Kierzonek, Dawid Marchewka, Przemysła Maryjosz, Cezary Pustelnik i Dominik Studziński

Walka jak zawsze była bardzo zacięta i trwała do ostatnich metrów – zwłaszcza w grupie dziewcząt. Nasza drużyna zaprezentowała się rewelacyjnie pokonując wszystkie przeciwniczki i tym samych klasyfikując się do finału wojewódzkiego. Chłopcy spisali się równie dobrze zajmując 3 miejsce w mieście i 4 w rejonie. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich!

Author


Avatar