Aktualności

III miejsce naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie – Liga Młodych Logistyków


III miejsce naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie – Liga Młodych Logistyków

18 kwietnia 2024r. w Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbył się Finał XIII Edycji Ligi Młodych Logistyków – Ogólnopolskiego Konkursu Logistycznego.

Spośród zespołów z całej Polski do finału awansowało 10 najlepszych, w tej grupie znalazł się zespół naszych logistyków z klasy VL w składzie: Jakub Kieloch, Jakub Hajduk i Michał Dziergas. Uczniowie zdobyli III miejsce w finale konkursu. Gratulujemy!

Warto zaznaczyć, że udział w finale konkursu poprzedzony był eliminacjami i przygotowaniami. Uczniowie analizowali obecny stan szeroko pojętego ryzyka w łańcuchach dostaw, dokonali diagnozy, zaproponowali rozwiązania oraz przygotowali prezentację, która została przedstawiona przed jury konkursu i pozostałymi finalistami.