Aktualności, Sport

MISTRZOSTWA ŻOR W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

W dniu 23.05.2023r. odbyły się Mistrzostwa Żor w siatkówce plażowej dziewcząt. W turnieju wzięły udział reprezentacje czterech Żorskich szkół. Zawody zostały rozegrane systemem „Brazylijskim” do dwóch przegranych meczów. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary: I Kania Laura /Szkudlarek Anna oraz Sznapka Milena /Chyła Agata. Nasza I para Zdobyła I miejsce w mieście!!! i uzyskała awans do zawodów rejonowych. Druga para zajęła wysokie IV miejsce. Gratulujemy !!!

Aktualności, Sport

KOLEJNY SUKCES NASZEJ REPREZENTACJI

W dniu 23.05.2023r. na strzelnicy sportowej KS Piast w Bieruniu rozegrane zostały Wojewódzkie Zawody Strzeleckie „O SREBRNE MUSZKIETY 2023” zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Katowicach oraz Ligę Obrony Kraju, w których rywalizowały ze sobą najlepsze drużyny strzeleckie naszego województwa.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Kinga Fizia, Wiktoria Wyrobek, Julia Dudek, Konrad Spruch, Piotr Klose oraz Renzo Foltyn de Oliveira. Obie drużyny poprawiły swoje wyniki z zeszłego roku o prawie 100%! Tak fantastyczny występ zapewnił dziewczętom 2 miejsce i wicemistrzostwo województwa, zaś chłopcom doskonałą 3 pozycję. Serdecznie gratulujemy!

Zawody te były także ostatnimi w karierze szkolnej Kingi Fizii, której będzie nam bardzo brakować. Dziękujemy Kinga i życzymy Ci powodzenia!