Osiągnięcia, Sport

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU – PODSUMOWANIE

W obchodach kolejnej edycji Europejskiego Tygodnia Sportu, zakończonego dwa dni temu, TISCHNER, jak zwykle, miał swój aktywny udział. Młodzież naszej szkoły uczestniczyła  zarówno w imprezach szkolnych, miejskich jak i rejonowych.

Rozpoczęliśmy od tego, że reprezentacja chłopców uczestniczyła w Żorskim Biegu na Orientację i dzielnie walcząc uplasowała się na drugiej pozycji w mieście.

Na terenie szkoły odbyły się dwa turnieje sportowe – Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców oraz tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, a także zajęcia z jogi, prowadzone przez p. K. Pietrzyk. Mieliśmy również okazję podziwiać występ Żorskich Mażoretek, posiadających na koncie wiele sukcesów na skalę międzynarodową.

Reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły  wzięły  udział w rejonowych zawodach LA w Rybniku.

Zaplanowane również na ten tydzień zajęcia na  strzelnicy, warsztaty zumby, Jesienny Bieg Przełajowy oraz Rajd Integracyjny Klas I odbędą się w innym terminie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i liczny aktywny udział!