Your address will show here +12 34 56 78
Aktualności, Sport

22 lutego 2018 r. klasa II L gościła na lodowisku w Pawłowicach, gdzie pod okiem trenera p. dr Damiana Hermana, wykładowcy AWF Katowice, uczestniczyła w zajęciach z curlingu – gry nazywanej szachami na lodzie. Aktywność fizyczna połączona z poznawaniem nowych, olimpijskich dyscyplin sportowych to ogromna frajda i doskonalenie umiejętności współdziałania w grupie!

0

Aktualności

21 lutego 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie „Podróże z Pasją” organizowane przez Panią Agnieszkę Jendykiewicz i nauczycieli biblioteki. Tym razem o swojej podróży do Ameryki Południowej opowiadał młody podróżnik – Patryk Krupa.

Więcej o jego przygodach możecie się dowiedzieć ze strony internetowej: www.pragnieniaserca.pl

       
0

Aktualności, Sport

W dniu 21.02.2018 r. odbyły się Miejskie Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych.  Nasza szkolna reprezentacja w składzie: Karuzel Karolina, Kopiec Karolina, Fijoł Julia, Buchalik Nikola, Gazda Karolina, Wątroba Magdalena, Nowok Michalina oraz Krupka Natalia, zajęła II miejsce. Dziewczyny uległy jedynie w meczu z III LO po tie-breaku 17-15. Szkoda, bo to nasze dziewczyny prowadziły 14-10  i miały pięć piłek meczowych. Inny ciekawy tie-break zagrały dziewczyny z reprezentacją ZSBI, gdzie po pierwszym wygranym secie uległy w drugim a tie-break zakończył się 15-0 dla Nas!!!


Wyniki meczów:

ZS2- III LO (21:25)(25:23)(15:17)

ZS2- CKZIU (25:11)(25:8)

ZS2 – I LO (25:5)(25:14)

ZS2 – ZSBI (25:15)(21:25)(15:0)


0

Aktualności, Konkurs, Matematyka

Uczestnicy musieli uporać się z zadaniami matematycznymi, których treść sformułowana była w języku angielskim.

Z tym niecodziennym połączeniem najlepiej poradzili sobie:
 
  1. Patryk Kozaczuk 4L (28pkt.)
  2. Sebastian Borkowski 4L (27pkt.)
  3. Michalina Wziętek 3E (26pk.)
  4. Jakub Piksa 1L (25,5pkt.)
  5. Adriana Chachura 4L (25pkt.)
  6. Aleksandra Glücklich 3E (24pkt.)
  7. Dawid Miksa 1L (23pkt.)
  8. Klaudia Rojek 1L (20,5pkt.)
  9. Łukasz Krawczyk 2E (20,5pkt.)
  10. Kamil Szymała 2L (20pkt.)
GRATULUJEMY!!!
0

Aktualności, Sport

W rozegranych w ubiegłym tygodniu turniejach w piłce ręcznej chłopców i dziewcząt nasi uczniowie zachwycili swoją postawą!!! Chłopcy zdobyli mistrzostwo Żor, a reprezentacja dziewcząt zajęła II miejsce!

Szkołę reprezentowali: Bury Krzysztof, Wolant Radek, Kłosek Kamil – IVL, Szymała Kamil, Bartoszek Filip, Menartowicz Szymon -IIL,  Kapusta Jakub IIB, Kowalczyk Patryk IID/R, Anczyk Patryk IL

oraz

Nowak Magda IIL, Karuzel Karolina IIIB, Goryl Joanna, Śniegula Klaudia IIB, Rożek Oliwia IIE, Chodzidło Marlena IIIR, Zawada Nikol IIE, Fuszara Ola IIIR, Frydecka Nikola IIIE/T, Michalewicz Wiktoria IL

Gratulujemy, życzymy sukcesów w zawodach rejonowych!



0

dla uczniów

Harmonogram zajęć WDŻ od poniedziałku 19 lutego

 

Poniedziałek
lekcja 8   kl. 2b     s. 307
lekcja 9   kl. 2e, 2f, 2L    s. 307


Czwartek

lekcja 9   kl. 1e, 1b, 1L   (co 2 tyg.)   s. 307

lekcja 9   kl. 1a, 1t/d    (co 2 tyg.)     s. 307


Piątek

lekcja 9   kl. 1r, 1f   s. 307



0

Aktualności, Projekt


Wyjazd zorganizowany w ramach p
rojektu „Nowe doświadczenia szansą na przyszłość”  – nr projektu: 2016-1-PL01-KA1025025563



I GRUPA WYJAZDOWA DO WIELKIEJ BRYTANII

W DNIACH: 8.04-6.05.2018 R.

1.     

Glücklich Aleksandra

Ekonomista

3 E

2.     

Wawrzyczek Anna

Ekonomista

3 E

3.     

Kajzerek Dominika Iwona

Ekonomista

3 E

4.     

Rudy Adriana

Ekonomista

3 E

5.     

Szpak Ewa Teresa

Ekonomista

3 E

6.     

Pruciak Aleksandra Danuta

Ekonomista

3 E

7.     

Moric Daria Dominika

Logistyka

3 L

8.     

Niesłańczyk Natalia Patrycja

Logistyka

3 L

9.     

Lomania Kinga Edyta

Logistyka

3 L

10.  

Szulik Dominika Łucja

Logistyka

3 L

11.  

Koch Dawid Damian

Logistyka

3 L

12.  

Spendel Antonii Wojciech

Logistyka

3 L

13.  

Motyka Michał Piotr

Logistyka

3 L

14.  

Słowiak Paweł Kamil

Logistyka

3 L

15.  

Krupiński Maciej Stanisław

Logistyka

3 L

16.  

Klaja Magdalena

Ekonomista

2 E

17.  

Wawszczyk Nikoleta Weronika

Ekonomista

2 E

18.  

Słabik Patrycja Teresa

Porty i terminale

2 D/R



II GRUPA WYJAZDOWA DO WIELKIEJ BRYTANII

W DNIACH: 6.05-2.06.2018 R.

1.     

Kloc Katarzyna Barbara

Ekonomista

3 E

2.     

Spendel Weronika Małgorzata

Ekonomista

3 E

3.     

Wziętek Michalina Maria

Ekonomista

3 E

4.     

Boryś Natalia Magdalena

Ekonomista

3 E

5.     

Hajruddinowa Kamilla

Logistyka

3 L

6.     

Skaźnik Dawid Jan

Logistyka

3 L

7.     

Kozieł Paweł Stanisław

Logistyka

3 L

8.     

Świerczek Łukasz

Logistyka

3 L

9.     

Koczar Szymon

Ekonomista

2 E

10.  

Baron Robert

Ekonomista

2 E

11.  

Krawczyk Łukasz

Ekonomista

2 E

12.  

Han Kacper

Ekonomista

2 E

13.  

Skrobol AdrIan

Ekonomista

2 E

14.  

Bartoszek Filip

Logistyka

2 L

15.  

Trześniewski Dominik

Logistyka

2 L

16.  

Szymała Kamil

Logistyka

2 L

17.  

Urbańska Weronika

Porty i terminale

3 D/T

18.  

Brocka Martyna Karolina

Porty i terminale

3 D/T

 

LISTA REZERWOWA

1.         

Jakubów Patryk

Logistyka

III L

2.        

Ziółkowski Damian

Logistyka

II L

 

 






0

Aktualności
„Tropem kryminalistyki….. i historii”
 
23 stycznia 2018, klasa II a spędziła pełen wrażeń dzień w Laboratorium Kryminalistycznym Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Nadkomisarz Pan Mirosław Będkowski wprowadzał przyszłych adeptów pracy w służbach mundurowych w tajniki balistyki i daktyloskopii, dzieląc się informacjami o najnowszych technikach służących wykrywaniu przestępstw.
 
Równie ciekawie i przyjemnie „Młodzi Tischnerowcy” spędzili kilka godzin w pięknym i nowoczesnym Muzeum Śląskim, gdzie mieli okazję przenieść się w czasie i zgłębić historię naszej „małej Ojczyzny”. Oba te miejsca wywarły na nas duże wrażenie. Szersza relacja na naszym blogu kryminalistycznym.

25 stycznia 2018 uczestnicy Konkursu na temat prawa wyborczego „Wybieram wybory” klasy II a otrzymali podziękowania i nagrody. 

Ewa Barczyk

 

0

PREVIOUS POSTSPage 1 of 8NO NEW POSTS