dla uczniów

Informacje o wyższych uczelniach i dniach otwartych

Dni otwarte na uczelniach – doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami uczelni. Można poznać bliżej kierunki, wydziały i specjalności, które oferuje uczelnia.

kierunkistudiow.pl – informacje dla kandydatów na studia: uczelnie, kierunki studiów, opisy kierunków studiów, matura, zasady rekrutacji i nabór na studia, studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, drzwi otwarte na uczelniach, targi edukacyjne.

otouczelnie.pl – szkoły wyższe i uczelnie w Polsce – studia, praktyki, staże, praca. Wszystko o studiach na YouTube.

pomaturze.pl – informator o szkołach wyższych, policealnych i językowych – znajdziesz tu adresy szkół, informacje o zasadach rekrutacji, wypowiedzi kadry nauczającej i prezentacje współpracujących z nami szkół.

Portal Maturzystów – informacje maturalne, matura, szkoły wyższe, szkoły policealne i językowe. Kierunki studiów.

Studia – informacje z portalu Cogito.

studia.pl – studia, kierunki studiów, wydarzenia na uczelniach w Polsce, droga do kariery, kierunki zamawiane, nauka. Dla maturzystów, studentów oraz osób poszukujących informacji o studiach i uczelniach.

Studiowac.pl – wyszukiwarka uczelni, najlepsze studia wyższe i najciekawsze kierunki studiów! Poradniki maturalne. Arkusze maturalne z wcześniejszych lat.

uczelnie.net – wyszukiwarka uczelni, kierunków studiów, ofert edukacyjnych. Informacje o drzwiach otwartych, konferencjach i wydarzeniach na uczelniach.

Wybierz Studia – portal zawiera oficjalne informacje o kierunkach studiów.