Aktualności, Osiągnięcia

„ODKRYJ SWÓJ TALENT”

Znamy wyniki konkursu „Odkryj swój talent”, którego organizatorem był Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Żorach skierowanego do uczniów żorskich szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu było: rozwijanie kreatywności wśród młodzieży, promowanie młodych talentów, rozwijanie zainteresowań uczniów w powiazaniu z wybranym przez siebie kierunkiem rozwoju, zaprezentowanie w środowisku lokalnym różnorodnych talentów oraz motywowanie do planowania ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej i osobistego rozwoju.

Nagroda główną był: Czek o wartości 1000zł ufundowany przez Prezydenta Miasta Żory oraz bony o wartości 300 zł za II miejsce i po 100zł za III i IV miejsce ufundowane przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową. Nasza uczennica Agnieszka Brzykcy zajęła III miejsce – gratulujemy.