Biblio-news

Czytaj.PL

Jak dołączyć do akcji Czytaj PL 2022?

w dziale Akcja Czytaj PL/Czytelnik XXI wieku/Dla zabieganych/Jak czytać? by


https://czytajpl.pl/

Ruszyła ogólnopolska akcja Czytaj PL


W tym roku zasób książek w akcji Czytaj PL powiększył się o bibliotekę dla młodzieży.

Oto krótki przewodnik jak korzystać z 18 darmowych bestsellerów:

Krok 1: Zainstaluj aplikację Woblink.

Jeśli jesteś użytkownikiem smartfona lub tabletu z systemem Android lub iOS, wejdź do Sklepu Google Play lub iStore’a. Następnie pobierz najnowszą wersję aplikacji Woblink, a następnie zaloguj się do niej lub stwórz nowe konto. Jeśli miałeś lub miałaś już aplikację Woblink, pamiętaj o zaktualizowaniu jej!

Krok 2: Znajdź kod QR i zeskanuj go w aplikacji!

Jeśli chcesz wejść do akcji Czytaj PL potrzebny ci będzie kod QR. Gdzie go znaleźć? Pojawił się on na stronie głównej akcji, a także na plakatach w szkole, na social mediach i u wielu internetowych twórców. Dla ułatwienia wejścia do akcji, kod QR prezentujemy…

TUTAJ!

Krok 3: Zaloguj się lub zarejestruj zupełnie za darmo.

Jeżeli jesteś już użytkownikiem Woblinka możesz zalogować się loginem i hasłem, którego używałeś lub używałaś do tej pory. Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z Woblinkiem, zarejestruj się całkowicie bezpłatnie i błyskawicznie. Wystarczy, że podasz maila i wymyślisz hasło (które zapamiętasz!).

Krok 4: Wybierz książkę i delektuj się czytaniem i słuchaniem!

Po zalogowaniu lub rejestracji aplikacja powinna przenieść cię do „karuzeli”, z której możesz wybrać jedną z 18 bestsellerowych książek, która zostanie dodana do twojej półki. Jednocześnie na półce możesz mieć po jednej książce z bibliotek (jedną z Czytaj PL i drugą z Upoluj swoją książkę). Książki możesz wymieniać w dowolnym momencie.


Więcej o akcji na stronie  https://akcja.czytajpl.pl/

Author


Avatar