Biblio-news

Noc maturzystów

Serdecznie zapraszamy uczniów klas maturalnych oraz nauczycieli na wydarzenie”Noc Maturzystów w Rybniku”,  które odbędzie się dnia 24 lutego ( piątek ) w godzinach 17:00 – 21:00 w Centrum Kształcenia Ustawicznego -filia Politechniki Śląskiej w Rybniku, przy ul. Kościuszki 54.

Projekt realizowany przez Centrum Kształcenia Ustawicznego – filia Politechniki Śląskiej w Rybniku skierowany jest do nauczycieli i uczniów szkół średnich.

Głównym celem przedsięwzięcia jest umożliwienie uczniom powtórzenia materiału z matematyki oraz języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, tuż przed egzaminami maturalnymi.

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY POPRZEZ LINK https://forms.office.com/e/t8aGXK2edp

Informuję również, że Centrum Kształcenia Ustawicznego – filia Politechniki Śląskiej w Rybniku organizuje kursy przygotowujące do egzaminu ośmioklasisty oraz do egzaminu maturalnego.

Szczegóły dotyczące kursów dostępne są w linkach poniżej: