Aktualności

Nauczanie zdalne. Informacja dla rodziców.


NAUCZANIE ZDALNE

Informacja dla rodziców, opiekunów i uczniów Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera

 

Od 26.10. 2020 do 08.11.2020 rozpoczynamy zgodnie z nowymi regulacjami prawnymi nauczanie zdalne, co oznacza , że wszystkie klas realizują zajęcia edukacyjne zdalnie. Nauczanie będzie odbywało się dokładnie tak jak w poprzednich miesiącach, czyli poprzez aplikację Microsoft Office 365 Teams. Wszystkie lekcje zdalne odbywają się według obowiązującego dotychczas planu w rzeczywistym czasie i zastępstw umieszczonych na stronie szkoły.

Praktyki zawodowe uczniów technikum w okresie zawieszenia nie są realizowane. Zostają zawieszone.

 

Bardzo proszę o uważne śledzenie na bieżąco informacji w dzienniku elektronicznym.. Dodatkowych wyjaśnień udzielają Wychowawcy klas.

 

Janina Satława

dyrektor szkoły.

Author


Avatar