Aktualności, Logistyka

Wyniki I etapu X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej


4 października o godz. 11.00 uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski przystąpili do rozwiązywania testów w ramach szkolnych eliminacji X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki z Poznania.

Z naszej szkoły 6 uczniów zostało zakwalifikowanych do II etapu Olimpiady Logistycznej:
Patrycja Wadowska, Sebastian Borkowski i Patryk Kozaczuk z klasy IV L,
Dawid Koch i Łukasz Świerczek z klasy III L,
Kamil Szymała z klasy II L.

Wymienieni uczniowie zmierzą się w II etapie olimpiady, który odbędzie się 1 grudnia 2017 r.

Stawką drugiego etapu jest miejsce w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – a oznacza to m.in. zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego. Grono finalistów to uczniowie najpilniej obserwowani przez potencjalnych pracodawców.

Gratulujemy!