Aktualności

Jedziemy na Mistrzostwa Polski
WOW! Jedziemy na Mistrzostwa Polski!!!

19.05 br. w Żywcu rozegrany został wojewódzki finał zawodów „Sprawni jak żołnierze”, w którym spotkały się ze sobą najlepsze zespoły z naszego województwa. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Kinga Fizia, Julia Dudek i Wiktoria Wyrobek oraz drużyna chłopców w składzie: Maciej Famulski, Piotr Klose i Konrad Spruch. Rywalizacja była niezwykle wyrównana i zacięta, a o zwycięstwie w poszczególnych konkurencjach decydowały czasem dziesiąte części sekundy. Obie nasze drużyny wystąpiły fenomenalnie walcząc o każdy punkt i bijąc życiowe rekordy, co przełożyło się na najlepsze w dotychczasowej historii szkoły wyniki – dziewczyny zajęły 3 miejsce, a chłopcy zwyciężyli zapewniając sobie tym samym udział w Mistrzostwach Polski. Dodatkowo Piotr Klose wywalczył srebrny, a Maciej Famulski brązowy medal w kategorii najlepszych strzelców zawodów.

Jesteśmy z Was bardzo dumni! Gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach!