Aktualności

Kiermasz podręczników używanych!!! Kiermasz podręczników używanych!!! 

 
Drogie Uczennice, drodzy Uczniowie 

  
jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizuje w naszej szkole kiermasz podręczników używanych. Dostosowując się do reżimu sanitarnego, podołamy temu zadaniu, ponieważ wiemy, że bardzo Wam na tym zależy. Jeżeli chcecie sprzedać podręczniki, opiszcie je ołówkiem na wewnętrznej stronie okładki (imię, nazwisko, klasa, cena). Wraz z podręcznikami należy złożyć wykaz książek, które chcecie sprzedać (może być napisane odręcznie lub wydrukowane). Następnie przynieście do gabinetu nr 308 (III piętro) zapakowane np. w reklamówkę. Podręczniki przeznaczone na sprzedaż należy zostawić na biurku najpóźniej do środy 8.09, w dogodnej dla siebie godzinie.  
W czwartek i piątek (9-10 września) zostanie zorganizowana sprzedaż zebranych podręczników. Szczegóły dla osób, które chcą kupić podręczniki podamy wkrótce, a wszelkie pytania można kierować do opiekunów SU : Anny Król-Piekarczyk, Beaty Świerkockiej, Artura Barona. 

 
 

 

Author


Avatar