Biblio-news

20 października odbyła się akcja bicia rekordu w czytaniu na przerwie.

Na każdym piętrze naszej szkoły przygotowane zostały strefy czytania, gdzie mogliśmy przyjść z własną książką lub wypożyczyć książkę ze szkolnej biblioteki i dołączyć do wydarzenia.
W tym roku mieliśmy również okazję skorzystać z bezpłatnego dostępu do ebooków i synchrobooków w aplikacji LEGIMI, gdzie czekało na nas 40 tytułów książek w różnych językach.

W akcji wzięli udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele i pracownicy szkoły. Po raz kolejny pokazaliśmy, że u nas się czyta 😉
Jako, że nasza społeczność liczy ponad 1000 uczniów i niemal 100 nauczycieli i pracowników szkoły podsumowaniem tej akcji niech będzie zdanie: „Tysiąc emocji, tysiąc przygód, tysiąc książek”. To oznacza tylko jedno – bicie rekordu podczas IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji „Przerwy na czytanie”.

Więcej zdjęć z akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie w linku ->
BookTisch