Your address will show here +12 34 56 78
Aktualności, Projekt


Wyjazd zorganizowany w ramach p
rojektu „Nowe doświadczenia szansą na przyszłość”  – nr projektu: 2016-1-PL01-KA1025025563



I GRUPA WYJAZDOWA DO WIELKIEJ BRYTANII

W DNIACH: 8.04-6.05.2018 R.

1.     

Glücklich Aleksandra

Ekonomista

3 E

2.     

Wawrzyczek Anna

Ekonomista

3 E

3.     

Kajzerek Dominika Iwona

Ekonomista

3 E

4.     

Rudy Adriana

Ekonomista

3 E

5.     

Szpak Ewa Teresa

Ekonomista

3 E

6.     

Pruciak Aleksandra Danuta

Ekonomista

3 E

7.     

Moric Daria Dominika

Logistyka

3 L

8.     

Niesłańczyk Natalia Patrycja

Logistyka

3 L

9.     

Lomania Kinga Edyta

Logistyka

3 L

10.  

Szulik Dominika Łucja

Logistyka

3 L

11.  

Koch Dawid Damian

Logistyka

3 L

12.  

Spendel Antonii Wojciech

Logistyka

3 L

13.  

Motyka Michał Piotr

Logistyka

3 L

14.  

Słowiak Paweł Kamil

Logistyka

3 L

15.  

Krupiński Maciej Stanisław

Logistyka

3 L

16.  

Klaja Magdalena

Ekonomista

2 E

17.  

Wawszczyk Nikoleta Weronika

Ekonomista

2 E

18.  

Słabik Patrycja Teresa

Porty i terminale

2 D/R



II GRUPA WYJAZDOWA DO WIELKIEJ BRYTANII

W DNIACH: 6.05-2.06.2018 R.

1.     

Kloc Katarzyna Barbara

Ekonomista

3 E

2.     

Spendel Weronika Małgorzata

Ekonomista

3 E

3.     

Wziętek Michalina Maria

Ekonomista

3 E

4.     

Boryś Natalia Magdalena

Ekonomista

3 E

5.     

Hajruddinowa Kamilla

Logistyka

3 L

6.     

Skaźnik Dawid Jan

Logistyka

3 L

7.     

Kozieł Paweł Stanisław

Logistyka

3 L

8.     

Świerczek Łukasz

Logistyka

3 L

9.     

Koczar Szymon

Ekonomista

2 E

10.  

Baron Robert

Ekonomista

2 E

11.  

Krawczyk Łukasz

Ekonomista

2 E

12.  

Han Kacper

Ekonomista

2 E

13.  

Skrobol AdrIan

Ekonomista

2 E

14.  

Bartoszek Filip

Logistyka

2 L

15.  

Trześniewski Dominik

Logistyka

2 L

16.  

Szymała Kamil

Logistyka

2 L

17.  

Urbańska Weronika

Porty i terminale

3 D/T

18.  

Brocka Martyna Karolina

Porty i terminale

3 D/T

 

LISTA REZERWOWA

1.         

Jakubów Patryk

Logistyka

III L

2.        

Ziółkowski Damian

Logistyka

II L

 

 






0