Aktualności

Z wizytą zapoznawczą w MaladzeW minionym tygodniu odbyła się wizyta przygotowawcza dla nauczycieli w ramach projektu Erasmus+ „Praktyki w Hiszpanii drogą do sukcesu” w miejscowości Malaga w słonecznej Hiszpanii. Wizyta miała na celu zapoznanie się z miejscową infrastrukturą oraz lokalnymi pracodawcami, z której już niebawem będzie korzystała młodzież naszego technikum. 15 uczniów Tischnera wyjedzie na praktyki do Malagi aby szkolić się w swoich zawodach. Na miejscu czekają na nich pracodawcy, którzy w ramach współpracy będą szkolić naszych uczniów. Praktyka będzie trwała 2 tygodnie, a każdy z uczniów będzie miał dopasowane praktyki do swojego zawodu, w którym się kształci. 

Projekt sfinansowany jest z środków Unii Europejskiej. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie UE. Unia Europejska ani podmiot udzielający dotacji nie ponoszą za nie odpowiedzialności.