Aktualności

Wernisaż wystawy fotograficznej

Dnia 20 kwietnia 2018 roku w kinie „Scena na Starówce” odbył się wernisaż wystawy fotograficznej, zorganizowanej w ramach obchodów 40-lecia szkoły pt. „90’s KIDS” uczniów kierunku fototechnik z Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Żorach. Uczniowie zaprezentowali 20 prac, które nawiązywały do mody lat 90’tych.

Pan Prezydent Waldemar Socha oficjalnie otworzył wystawę oraz wspomniał, że otworzenie tego kierunku było bardzo dobrym pomysłem, którego owoce możemy właśnie podziwiać.

Podczas wernisażu panowała bardzo miła atmosfera. Licznie przybyli goście mogli nie tylko podziwiać fotografie, ale również poczęstować się jedzeniem przygotowanym przez uczniów oraz ufundowanym przez sponsora – Zakłady Mięsne „Henryk Kania” S. A.

Zachęcamy do oglądania wystawy do 6 maja 2018 r. 

Alina Krautwurst i Agnieszka Zeh-Wypasek