Aktualności

Wernisaż wystawy fotograficznej – „90’s KIDS”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej pod tytułem „90’s KIDS”, organizowany przez uczniów kierunku fototechnik Zespołu Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera, 20 kwietnia 2018 r. o godzinie 17:30 w Kinie na Starówce w Żorach.

Wystawa jest zorganizowana w ramach obchodów jubileuszu 40-lecia szkoły.

Uczniowie technikum fotograficznego zaprezentują swoje prace, nad którymi ciężko pracowali przez kilka ostatnich miesięcy. Wybierając temat wystawy, uczniowie kierowali się zamiłowaniem do mody z czasów ich dzieciństwa. Początek ich starań miał miejsce we wrześniu ubiegłego roku, a już w ten piątek zobaczymy efekty ich pracy.

Autorzy fotografii:  Natalia Adamczyk, Piotr Grzybek, Weronika Jabłeka, Paulina Kajzerek, Kinga Kownacka, Jessica Kulok, Laura Lubarska, Aleksander Madej, Agnieszka Nowak, Laura Olejnik, Marta Palowska, Martyna Piec, Klaudia Piotrowska, Igor Śmieszek, Angelika Tomasiak, Weronika Toman.

Alina Krautwurst – koordynator wystawy
Agnieszka Zeh-Wypasek