Aktualności, Konkurs

Ogólnopolski Konkurs Zarządzania Firmą JA Titan 2018Jeśli masz ochotę sprawdzić swoje umiejętności w zakresie zarządzania firmą, chcesz spróbować sił podejmując decyzje marketingowe – weź udział w Ogólnopolskim Konkursie Zarządzania Firmą JA Titan 2018.
Oprócz chęci, odrobiny wiedzy i logicznego myślenia potrzebujesz urządzenia z dostępem do Internetu i równie dobrego jak TY wspólnika…, z którym razem będziesz podejmował decyzje.
Konkurs jest rodzajem symulacyjnej gry strategicznej, w której uczniowie zarządzają wirtualną firmą produkcyjną, podejmując decyzje dotyczące ceny, produktu, inwestycji, marketingu czy nakładów na badania i rozwój. Gra składa się z czterech rund (runda pierwsza ma 5 etapów, runda druga – 6 etapów, runda trzecia i czwarta po 10 etapów). W każdej rundzie zespoły muszą podejmować minimum 50% decyzji (decyzje podejmowane są do godz. 19).
Zastanów się i podejmij pierwszą z decyzji… – decyzję o udziale! 🙂  Masz czas do 8 listopada.

Zapisy przyjmuje i szczegółowych informacji udziela pani Małgorzata Rokowska.