Aktualności

Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym!


W dniu 2.10.2019r. w naszej szkole odbyły się zawody o mistrzostwo szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Poszczególne klasy wystawiły swoje reprezentacje, łącznie w turnieju wzięło udział 29 zawodników. Zawody zostały rozegrane systemem do dwóch przegranych. I tak po zaciętej walce, szczególnie w meczach półfinałowych i finałowych wyłowiono zwycięzców turnieju: 

– w kategorii dziewcząt:
I miejsce – Aleksandra Kwietniewska klasa – IV D/R
II miejsce – Natalia Sobala klasa – IV T
III miejsce -Anna Szkróbka – I EG
IV miejsce – Oliwia Kłapczyk – I B

– w kategorii chłopców:

I miejsce – Daniel Świerczek – klasa I L 
II miejsce – Mateusz Jadasz – klasa III R
III miejsce – Krzysztof Miszczyk – klasa II R
IV miejsce – Jakub Kloc klasa – II L 

Uczniowie Ci będą reprezentować szkołę na szczeblu miejskim. GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów. Trzymamy kciuki.