Aktualności, Logistyka

Krok do sukcesu zespołu naszych logistyków


Uczniowie klasy IV L Adriana Chachura, Patrycja Wadowska, Karolina Wąsik, Krzysztof Bury, Mateusz Waleczek, Dawid Krakowski i Dariusz Chmiel,, pod kierunkiem nauczyciela Małgorzaty Herman wymyślili, zaprezentowali, wysłali swój projekt eliminowania marnotrawstwa i dostali się do „Oleanpiady” – ogólnopolskich interdyscyplinarnych zawodów o tematyce Lean Management, które odbędą się 24 kwietnia 2018 r. w murach Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie!

Tematyka zawodów została oparta o metodologię Lean Management (ang. Szczupłe Zarządzanie), która na co dzień wykorzystywana jest w przedsiębiorstwach produkcyjnych, a możliwa jest do zastosowania w wielu innych dziedzinach życia. Udział w Oleanpiadzie daje niepowtarzalną okazję do zgłębienia wiedzy z tej dziedziny oraz sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu efektywnego działania zespołowego, rozwiązywania problemów, dostrzegania marnotrawstwa w swoim otoczeniu, lepszej organizacji pracy, a przede wszystkim kształtowania wytrwałości i systematyki pracy.