Aktualności

Luksusowy 5* Hotel MONOPOL

Luksusowy 5* Hotel MONOPOL w Katowicach to najlepszy hotel na Śląsku.

W konkursie  TopHotel 2011 otrzymał pierwsze miejsce w Polsce w kategorii Luxury.

W marcu 2012r. zwyciężył w plebiscycie magazynu FORBES i Newsweek Polska – Hotel Roku 2012, uzyskując pierwsze miejsce w Polsce w kategorii Design.

Tripadvisor przyznał Hotelowi Monopol na rok 2015 i 2016 certyfikat doskonałości świadczonych usług.

PORTIER

śląskie / Katowice

Opis stanowiska:

·  profesjonalna obsługa Gości hotelu zgodnie ze standardami grupy Likus Hotele i Restauracje

Wymagania:

·          komunikatywna znajomość języka angielskiego

·          wysoka kultura osobista

·          prawo jazdy kat. B oraz praktyczna umiejętność jazdy samochodem

·          komunikatywność

·          umiejętność pracy w zespole

·          uczciwość

·          zaangażowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy

·          znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

·          umowę o pracę oraz pełną osłonę socjalną

·          dla zainteresowanych – inne elastyczne formy zatrudnienia

·          premię wynikową

·          premię motywacyjną

·          pracę w doświadczonym zespole

·          kartę multisport

·          ubezpieczenie grupowe

·          pakiety prywatnych usług medycznych

·          posiłki regeneracyjne

Forma kontaktu:

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
HOTEL MONOPOL ul. Dworcowa 5, 40-012 Katowice
lub mailowo:
monika.leraczyk@hotel.com.pl lub monopol@hotel.com.pl

z dopiskiem „praca – portier”.

www.monopolkatowice.hotel.com.pl