Aktualności, dla uczniów

„Staże IKAR” na wakacje

Już w wakacje rusza trzynasta edycja staży „STAŻE IKAR”, której organizatorem jest Żorska Izba Gospodarcza. W ramach projektu, w okresie wakacyjnym uczniowie będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych stażach zawodowych, na stanowiskach biurowych w lokalnych, żorskich firmach.

Celem przedsięwzięcia jest:
·         wspomaganie kształtowania postaw przedsiębiorczości wśród uczniów żorskich szkół ponadgimnazjalnych,
·         przybliżenie uczestnikom funkcjonowania w świecie biznesu oraz poznania jego realiów,
·         zapoznanie się z etykietą biurową
·         zdobyciu doświadczenia zawodowego.

Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie, dzięki któremu będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności praktyczne. Czas trwania stażu to dwa tygodnie.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 22 czerwca (piątek) 2018 r., w siedzibie Żorskiej Izby Gospodarczej:

44-240 Żory, os. Sikorskiego 52
e-mail: Biuro@zorig.zory.pl