Aktualności, dla uczniów

Praca wakacyjna dla uczniów w Niemczech

Śląska Wojewódzka Komenda OHP w Katowicach od roku 2015 prowadzi międzynarodowe pośrednictwo pracy w ramach Europejskich Służb Zatrudnienia EURES.

EURES jest siecią wspierającą mobilność w dziedzinie zatrudnienia na poziomie międzynarodowym w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), czyli krajach Unii Europejskiej (UE) oraz Norwegii, Islandii, Lichtensteinie, a także w Szwajcarii.

Więcej informacji na temat EURES można znaleźć na stronie: https://eures.praca.gov.pl

W chwili obecnej realizujemy projekt rekrutacyjny do pracy sezonowej w Niemczech. Ze względu na możliwość zatrudnienia na krótki okres czasu, oferta jest doskonałą propozycją pracy na wakacje. Co dodatkowo daje młodzieży możliwość podszkolenia swoich umiejętności językowych.

W zeszłym roku prowadziliśmy również rekrutację dla tego pracodawcy i osoby, które pracowały w parku rozrywki były bardzo zadowolone.

Pracodawca jest sprawdzony i dba o swoich pracowników, gwarantuje zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Plakat [pobierz]

Szczegóły ofert [pobierz]