dla rodziców, dla uczniów, Konsultacje

Konsultacje 2017/2018

Harmonogram konsultacji nauczycielskich w roku szkolnym 2017/2018

(dla rodziców i uczniów)


Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny

Numer sali

Adamczyk-Antulis Edyta

wtorek

15:45-16:30

100

Albrycht Małgorzata

czwartek

15:00-15:45

109

Antosiak Aneta

poniedziałek

15:45-16:30

307

Barczyk Ewa

wtorek

14:10-14:55

105

Barczyk Zyta

poniedziałek

15:00-15:45

biblioteka

Baron Artur

poniedziałek

7:10-7:55

304

Bober Aleksandra

poniedziałek

14:10-14:55

309

Cannizzo Olga

czwartek

15:45-16:30

207

Cios Ewa

wtorek
środa

15:45-16:30

206

Dąbrowska Natalia

wtorek

15:00-15:45

302

Dragan Magdalena

wtorek

15:00-15:45

200

Famulska Katarzyna

wtorek

16:40-17:25

Sala gimn.

Gaik Paulina

wtorek

14:10-15:45

202

Goździk Tomasz

środa

07:10-07:55

301

Herman Adam

poniedziałek

15:45-16:30

Sala gimn.

Herman Małgorzata

piątek

07:15-08:00

204a

Jakubus Anna

piątek

15:00

104a

Janus Maciej

piątek

14:10-14:55

 

Jaróżek Joanna

czwartek

7:15 – 8:00

104

Jendykiewicz Agnieszka

piątek

7:10-7:55

303

Kaca Rafał

poniedziałek

15:00-15:45

P3

Kania Jakub

piątek

14:10-14:55

P3

Kawulok Halina

piątek

8:00-8:45

109

Konsek Krzysztof

środa

15:50-16:35

105

Krautwurst Alina

środa

15:45-16:30

201A

Król-Piekarczyk Anna

poniedziałek

środa

13:20- 14: 05

8:00- 8:45

307

Krupa Joanna

piątek

14:10-14:55

202

Ligas Joanna

wtorek

15:45-16:30

100A

Łojkowski Andrzej

piątek

8:00-8:45

305

Malczewska Jolanta

wtorek

7:15-8:00

308

Mazur Andrzej

piątek

15:45-16:30

Sala gimn.

Nowak Paweł

środa

15:45-16:30

Sala gimn.

Ogierman Izabela

poniedziałek

wtorek

14:10-14:55

15:00-15:45

101

101

Pająk Anna

poniedziałek

15:00-15:45

103

Piecha Monika

czwartek

15:00-15:45

108

Pietrzyk Katarzyna

piątek

14:10-14:55

207

Pyrchała Janina

poniedziałek

15:00-15:45

104

Rokowska Małgorzata

środa

15:00-15:45

207

Sozańska Irena

wtorek

czwartek

8:00-8:45

15:45-16:30

P3

P3

Staniec Damian

poniedziałek

15:00-15:45

205

Staroń Zdzisława

czwartek

15:00-15:45

204

Szczurek Katarzyna

wtorek

15:45-16:30

Sala gimn.

Szkołda Agnieszka

wtorek

środa

czwartek

8:00–8:45

15:00-15:45

8:00–8:45

107

104

104

Świerkocka Beata

środa

15:00-15:45

301

Tetla Dariusz

wtorek

15:00-15:45

104

Tyniecka Urszula

środa

15:00-15:45

306/308

Wala Anita

wtorek

15:00-15:45

103

Wychrystenko Michał

czwartek

16:15-17:00

Sala gimn.

Zeh-Wypasek Agnieszka

wtorek

8:00-8:45

201A

Zimończyk Aleksandra

wtorek

czwartek

15:00- 15:45

15:00- 15:45

107

107