Your address will show here +12 34 56 78
Konsultacje dla uczniów





Terminy konsultacji nauczycieli dla uczniów.
 
 
  

L.p. 

Nazwisko i imię nauczyciela 

Dzień tygodnia 

Godzina lekcyjna konsultacji (od – do)  

Sala 

1. 

Goździk Tomasz 

wtorek 

17:25 – 18:10 

207 

2. 

Weronika Sobik-Lebioda 

środa  

17.25-18.10 

105 

3. 

Kowalczyk Marzena 

czwartek 

14.05-15.40 

301 

4. 

Damian Lejta 

środa 

16.35-17.20 

103 

5. 

Leszek Tide 

Uczniowie zgłaszają wcześniej przyjście na zajęcia 

piątek 

wtorek  

czwartek 

13.10 3L 

7.10 4F 

8:00-9.35 pozostałe  

 

6. 

Joanna Ligas 

czwartek 

15.40-16.25 

109 

7. 

Katarzyna Góralczyk 

poniedziałek 

17.25-18.10 

105 

8. 

Zdzisława Staroń 

piątek 

14.05- 14.50 

202 

9. 

Łuczak Małgorzata 

środa 

14:55-15:40 

205 

10. 

Edyta Adamczyk-Antulis 

środa  

15.40 – 16.30 

100 

11. 

Urszula Tyniecka 

piątek 

15.00 – 15.45 

306 

12. 

Huk Mateusz 

Po wcześniejszym umówieniu się z uczniami 

środa 

15.40-16.25 

302 

13. 

Magdalena Dragan 

poniedziałek 

16.30 – 17.15 

200 

14. 

Wychrystenko Michał 

wtorek  

16:30 – 17:15 

hala 

15. 

Konsek Krzysztof 

czwartek 

16.35 – 17.20 

105 

16. 

Paulina Szostok 

piątek 

15.40 – 16.25 

106A 

17. 

Ewa Barczyk 

wtorek 

15.40- 16.25 

105 

18. 

Szkołda Agnieszka 

środa 

14:55 – 15:40 

101A 

19. 

Aleksandra Werczyńska-Woźniak 

wtorek 

16:30-17:20 

304 

20. 

Cyprian Tyrański  

środa 

14:55 – 15:40  

304 

21. 

Zimończyk Aleksandra 

środa 

piątek 

17:25- 18:10 

14:05-14: 50 

107 

107 

22. 

Agnieszka Tułowiecka 

piątek 

12.20-13.05 

200 

23.

Małgorzata Albrycht 

wtorek 

15: 40 – 16:30 

gabinet wicedyrektora

24.

Marzena Kowalczyk

czwartek
poniedziałek

14:05 – 15:40 (fizyka i chemia)
14:05 – 14:50

 

25.

Agnieszka Szkołda

środa
lub inny termin ustalony indywidualnie z uczniem

14:00 – 15:40

101A

26. 

Damian Staniec 

piątek 

14:50 –16:30 

201,209 

27. 

Jendykiewicz Agnieszka 

piątek 

14.05-14.50 

303 

28. 

Beata Świerkocka 

piątek 

14.55-15.40 

301 

29. 

Urszula  
Sieradzka- Zwolińska  

termin ustalany indywidualnie z uczniami 

204 

30. 

Famulska Katarzyna 

czwartek 

14:05-14:50 

hala 

31. 

Robert Osiński 

poniedziałek 

17.25 – 18.00 

Sala 101A 

32. 

Pyrchała Janina 

poniedziałek 

15:40-17:00 

Gab.wicedyr. 

33.  

Paulina Gaik  

piątek  

13.10 – 13.55 

205 

34. 

Pietrzyk Katarzyna 

poniedziałek 

13.55 – 14.40 

201 

35. 

Andrzej Mazur 

poniedziałek 

15.45 – 16.30 

hala 

36. 

Aleksandra Bober 

wtorek lub 

piątek 

16.30- 17.20 

14.50 – 15- 30 

309 

37.  

Sozańska Irena 

Uczniowie zgłaszają wcześniej przyjście na zajęcia 

wtorek 4r 2t 2f 

środa 4 d/t 3e 3f 2l/p 

czwartek 3eg 3fg 

 

7.10 – 8.00 

104 

104 

107 

38.

Wóltańska Ewelina 

wtorek lub czwartek 

Godziny dostosowane na bieżąco w zależności od  potrzeb zgłaszanych przez uczniów 

309 

39.

Król-Piekarczyk Anna 

czwartek 

0d 15:45  

104 

40.

Natalia Kadlof 

środa 

14.05-14.50 

101 A 

41.  

Barbara Perenc 

 

poniedziałek  

lub czwartek 

Lub inny termin – w zależności od potrzeb uczniów – po ich zgłoszeniu 

Od 16.30 

Od 15.40 

309 

307 

42. 

Adam Herman 

piątek 

15.40 – 16.25 

hala 

43. 

Sylwia Drząszcz 

poniedziałek 

17.25- 18.10 

hala 

44. 

Ewa Szymala 

Uczniowie wcześniej zgłaszają chęć skorzystania z konsultacji. 

poniedziałek 

lub  

środa 

16.30 – 17.15 

 

15.40 – 16.25 

201 

 

201 

45. 

Urszula Paleczna 

Uczniowie wcześniej zgłaszają chęć skorzystania z konsultacji. 

środa 

17.20 – 18.10  

109 

46. 

Anna Jakubus 

środa 

14.55 – 15.40 

305 

47. 

Anita Wala  

wtorek 

17.20 – 18.15 

108 

48. 

O. Cannizzo 

czwartek 

17.20 – 18.10 

5 

49. 

Monika Piecha 

poniedziałek 

lub inny termin ustalony indywidualnie z uczniami (stacjonarnie lub online)  

 

16.35 -17:20 

108 

 

50. 

Krautwurst Alina 

czwartek 

16:35 – 17:20 

208 

51. 

Zeh-Wypasek Agnieszka 

środa 

16:35-17:20 

208 

52.

Nowak Paweł 

czwartek 

 

14.55 – 15.40 

hala 

 

53. 

Herman Małgorzata 

czwartek 

16.30-17.15 

204a 

54.

Dariusz Tetla

czwartek

15:40 – 16:30

305

55.

Katarzyna Szczurek

poniedziałek 

13:10 – 13:55

sala gimnastyczna

56. 

Izabela Ogierman 

czwartek

14:55 – 15:40

G12

57. 

Małgorzata Majewska

środa

7:15 – 8:00

309

58.

Artur Baron

wtorek

16:30 – 17:15

200

59.

Joanna Krupa

środa

15:40 – 16:30

206

60.

Anna Pająk

wtorek

7:10 – 7:55

G12

61.

Kinga Plesowicz

poniedziałek

14:05 – 14:50

@ (GWSH)

 
 
 
0

Skip to content