Biblio-news

Konkurs na plakat promujący Igrzyska śmierci – powrót do Panem

Media Rodzina ogłosiło konkurs na projekt plakatu do serii Igrzyska śmierci.

Na zwycięskie projekty organizator konkursu naniesie hasło reklamowe oraz patronów konkursu. Dlatego tak ważne jest, by zapoznać się z wzorem zamieszczonym w załączniku regulaminu.

Praca może być wykonana dowolną metodą – na przykład może być to fanart, praca plastyczna, praca wykonana w programie graficznym itp. Maksymalny format pracy to A3.

Organizator zapewnia następujące nagrody:

3 nagrody główne dla laureatów konkursu, na które składają się:

  • wydrukowanie i wyeksponowanie zwycięskich prac w wybranych księgarniach partnerskich wydawnictwa Media Rodzina, opublikowanie zwycięskich prac na stronie www.mediarodzina.pl oraz w mediach społecznościowych wydawnictwa (Instagram, Facebook), roczny abonament wszystkich nowości książkowych wydawnictwa Media Rodzina opublikowanych w 2022 roku (w postaci fizycznej książki).

5 wyróżnień, na które składają się:

  • bony o wartości 250 zł na zakupy w sklepie internetowym www.mediarodzina.pl, opublikowanie wyróżnionych prac na stronie www.mediarodzina.pl oraz w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook).

32 nagrody dla placówek szkolnych, które prześlą największą liczbę prac:

  • kod rabatowy w wysokości 25% dla uczniów szkoły do wykorzystania w księgarniach partnerskich, książki wydawnictwa Media Rodzina o wartości 200 zł.


Szczegóły w linku:

https://www.mediarodzina.pl/blog/konkurs-z-seria-igrzyska-smierci-powrot-do-panem/Regulamin:
https://www.mediarodzina.pl/mrcore/uploads/2021/11/Powrot-do-Panem-regulamin-konkursu-2.pdf

Author


Avatar