Aktualności

Znów głośno o klasie II A

„Tropem kryminalistyki….. i historii”
 
23 stycznia 2018, klasa II a spędziła pełen wrażeń dzień w Laboratorium Kryminalistycznym Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Nadkomisarz Pan Mirosław Będkowski wprowadzał przyszłych adeptów pracy w służbach mundurowych w tajniki balistyki i daktyloskopii, dzieląc się informacjami o najnowszych technikach służących wykrywaniu przestępstw.
 
Równie ciekawie i przyjemnie „Młodzi Tischnerowcy” spędzili kilka godzin w pięknym i nowoczesnym Muzeum Śląskim, gdzie mieli okazję przenieść się w czasie i zgłębić historię naszej „małej Ojczyzny”. Oba te miejsca wywarły na nas duże wrażenie. Szersza relacja na naszym blogu kryminalistycznym.

25 stycznia 2018 uczestnicy Konkursu na temat prawa wyborczego „Wybieram wybory” klasy II a otrzymali podziękowania i nagrody. 

Ewa Barczyk