Aktualności

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS PIERWSZYCH PO SZKOLE PODSTAWOWEJ OBOWIĄZUJĄCYCH W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS PIERWSZYCH PO SZKOLE PODSTAWOWEJ OBOWIĄZUJĄCYCH

W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2

IM. KS. PROF. J. TISCHNERA W ŻORACH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

1. Język polski  – Oblicza epok Praca zbiorowa cz. 1 i 2 WSiP

2. Kultura – „Spotkania ze sztuką” –nowa podstawa programowa Ipczyńska Marta Mrozkowiak Natalia Nowa Era

3.  Historia -„Ślady czasu” – tytuł: „Historia 1 – starożytność i średniowiecze” Kępski Łukasz Kufel Jakub Ruchlewski Przemysław GWO

4.  WOS – W centrum uwagi – poziom podstawowy Janicki Arkadiusz Kięczkowska Justyna Mezn Mariusz Nowa Era

5.  WOS – W centrum uwagi – poziom rozszerzony ( klasa humanistyczna LO) Janicki Arkadiusz Komorowski Jerzy Nowa Era

6.  Biologia – Biologia na czasie 1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy Biologia na czasie 1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony Helmin Anna Holeczek Jolanta Guzik Marek Kozik Ryszard Matuszewska Renata Nowa Era

7.  Chemia – To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy To jest chemia 1 Chemia ogólna i nieorganiczna Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony Hassa R., Mrzigod A. M. Litwin, S. Styka-Wlazło, Nowa Era Nowa Era

8.  Fizyka – Odkryć fizykę 1 Braun M., Śliwa W. Nowa Era

9. Geografia – Oblicza geografii, Podręcznik do szkół ponadpodstawowych, zakres podstawowy Oblicza geografii, Podręcznik do szkół ponadpodstawowych, zakres rozszerzony ( tylko technik eksploatacji portów i terminali R. Malarz, M. Więckowski R. Malarz, M. Więckowski Nowa Era

UWAGA !!!!!

Proszę nie kupować podręczników do języka obcego, matematyki i przedmiotów zawodowych.

Na początku roku szkolnego nauczyciele poinformują uczniów o tym, jakie podręczniki zakupić.

We wrześniu organizowany jest w szkole kiermasz podręczników używanych.

Author


Avatar