Aktualności

Wycieczka do Lwowa.

ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ SZKOLNĄ NA

4 DNIOWĄ WYCIECZKĘ

DO LWOWA !!!

LWÓW miasto wspomnień i kontrastów,w którym na każdym kroku natknąć się można na ślady dawnej polskości, a język polski w swej szczególnej odmianie, jaką jest gwara lwowska, jest wciąż w powszechnym użyciu. W przeszłości w mieście tym mieszkało wielu wybitnych Polaków, takich jak Maria Konopnicka, Gabriela Zapolska, Adam Grottger. O tym, że znamy slogan „Nie ma jak Lwów” jest wciąż aktualny przekonują liczne rzesze naszych rodaków pragnących odwiedzić miejsce znane dotąd tylko z podręczników historii.

W programie zwiedzania z przewodnikiem największe atrakcje Lwowa m.in. Opera Lwowska, Cmentarz Łyczakowski, Cmentarz Orląt Lwowskich, cerkiew św. Jura, Ratusz lwowski, Rynek, Katedra Łacińska, Kaplica Boimów, Wały Hetmańskie, Prospekt Swobody, Cerkiew Ormiańska, Pomnik Adama Mickiewicza, klimatyczny pchli targ oraz zwiedzanie ukraińskiej miejscowości Żółkiew – ulubionej rezydencji Jana III Sobieskiego

TERMIN: Maj /Czerwiec

CENA 500

CENA OBEJMUJE:

przejazd autokarem (WC, Video/DVD, klimatyzacja), zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu*** we Lwowie, wyżywienie: HB (3 śniadania i 3 obiadokolacje), opłaty drogowe i parkingowe, program turystyczny, usługi pilota oraz  przewodnika miejskiego, ubezpieczenie NNW, KL, bilety wstępówSzczegółowe informacje : Pani Anna Jakubus

Zapisy: Panie: Anna Pająk, Izabela Ogierman, Agnieszka Jendykiewicz, Pan Cyprian Tyrański