Aktualności

Tischner Najaktywniejszą Szkoła w Polsce


Tischner Najaktywniejszą Szkoła w Polsce
To już drugi raz Zespół Szkół Nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera otrzymał Nagrodę „Najaktywniejsza Szkoła” w ramach Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w programie Otwarta firma, którego organizatorem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
Wcześniej tą nagrodę otrzymała szkoła 2013 roku. Przy okazji wręczenia nagrody został nagrany filmik z udziałem naszych uczniów i nauczyciela odpowiedzialnego za przedsięwzięcie w szkole Panią Joanną Krupą. Filmik promuje ten konkurs i umieszczony został na stronie głównej Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości: https://youtu.be/jUmln7T56qI
Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.
Na stronie Fundacji czytamy, że „Udział w Konkursie daje nauczycielom okazję do zweryfikowania swoich osiągnięć, doświadczeń i umiejętności podczas realizacji programu z osiągnięciami kolegów z innych szkół z terenu całej Polski”.
Osobą odpowiedzialną z ramienia szkoły jest Pani Joanna Krupa.

Author


Avatar