Aktualności, Sport

Szkolne zawody strzeleckie 

Szkolne Zawody Strzeleckie

Dnia 13 grudnia 2022r. na krytej strzelnicy Bractwa Kurkowego w Żorach jak co roku rozegrane zostały Szkolne Zawody Strzeleckie. Uczestniczyło w nich w sumie trzydzieścioro uczennic i uczniów naszej szkoły, którzy rywalizowali ze sobą w strzelaniu z karabinka pneumatycznego W kategorii dziewcząt triumfatorką okazała się ubiegłoroczna zwyciężczyni i obrończyni tytułu mistrzowskiego – Wiktoria Wyrobek z klasy II T, która zdobyła 47 na 50 pkt. Tuż za nią na podium miejsce zajęły: Kinga Fizia z klasy IV LG z wynikiem 43 pkt. oraz Zosia Zdziebło z klasy I B z wynikiem 42 pkt. W kategorii  chłopców najlepszy okazał się Bartosz Brych z klasy IV L z wynikiem 45 pkt. Kolejne miejsca zajęli: Jan Sobczyk z klasy I L oraz Igor Bodnar z klasy II L – obaj z wynikiem 43 pkt.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za ambitną walkę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!