Aktualności

Szkolne Zawody StrzeleckieDnia 15.12 br. na krytej strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego rozegrane zostały po raz kolejny Szkolne Zawody Strzeleckie. W tym roku wzięła w nich udział rekordowa liczba uczestników. Do rywalizacji przystąpiło 13 dziewcząt i 28 chłopców. W kategorii dziewcząt triumfatorką okazała się Wiktoria Wyrobek z klasy I T, która zdobyła 44 na 50 pkt. W kategorii  chłopców, ze względu na dużą ilość zawodników rozegrano najpierw eliminacje, a potem 7 najlepszych strzelców konkurowało ze sobą w finale. Zarówno w eliminacjach, jak i w finale najlepszy okazał się Maciej Famulski z IV L, który zdobył 50 na 50 możliwych pkt. Tuż za nim uplasował się Paweł Bodnar również z klasy IV L, natomiast miejsce 3 zajął Szymon Basek z klasy I A/P.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i sportową walkę i zapraszamy po przerwie świątecznej za zajęcia ze sportów obronnych.

Author


Avatar