Aktualności

Pomoc dla Weroniki

Jeszcze całkiem niedawno Weronika Szmidt była zawsze uśmiechniętą, uczynną i sumienną uczennicą naszej szkoły, którą spotykaliśmy ja na korytarzach szkolnych. Dziś Weronika jest po operacji guza mózgu i zmaga się z codziennym powrotem do normalnego życia. Wymaga to jednak codziennej rehabilitacji i heroicznej walki zarówno Weroniki jak i jej rodziców aby powrócić do zdrowia, odzyskać sprawność i utraconą pamięć . Dlatego, aby wspomóc rodzinę w trudnych chwilach zwracamy się z prośbą o podarowanie 1% podatku na subkonto Weroniki. Weronika jest pod opieką Fundacji „Zdążyć z pomocą”. Szczegółowe informacje podane w linku poniżej.  

https://dzieciom.pl/podopieczni/36916?fbclid=IwAR063ygq_MPG3e3x7zjyUurfMGAPy-8kLDiEpouUYelno8YCJOfCzyr4Oko

Wszystkim darczyńcom dziękujemy za wsparcie, okazaną życzliwość oraz otwarte serca.

Author


Avatar