Aktualności

Opieka stomatologiczna
Szanowni Rodzice / Opiekunowie prawni

Zgodnie z ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz. U. z 2019r. poz. 1078) oraz porozumieniem zawartym z Gminą Miejską Żory zapewniamy bezpłatną opiekę stomatologiczną Państwa dzieciom.

Opieka zdrowotna odbywać będzie się w gabinecie dentystycznym DentAM Stomatologia, Żory osiedle Gwarków 22a.

W zakres zapewnianej stomatologicznej opieki zdrowotnej nad uczniami wchodzą świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18. roku życia oraz profilaktyczne świadczenia stomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 19. roku życia.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.dentam.com.pl. Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu n Facebooku – https://www.facebook.com/dentam.stomatologia, gdzie znajdziecie Państwo wiele cennych wskazówek i materiałów edukacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu z naszą rejestracją (osobistego bądź telefonicznego pod numerem telefonu 536-007-800) w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu wizyty.

Przypominamy także, iż korzystanie z usług naszego gabinetu nie jest obligatoryjne i w każdej chwili możecie Państwo wybrać inny gabinet w celu świadczenia dla Państwa usług stomatologicznych.

Serdecznie zapraszamy,

DentAM Stomatologia.

Author


Avatar