Aktualności

Olimpiada Przedsiębiorczości

Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i przedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Partnerami Strategicznymi są od wielu lat Narodowy Bank Polski i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Z naszej szkoły do II etapu wojewódzkiego dostali się: Zuzanna Kalisz 1EG, Kacper Wypchoł 1DG oraz Adam Wojtaszek 1DG

Gratulujemy I trzymamy kciuki w kolejnym etapie.

Author


Avatar