Aktualności

Ogólnopolski konkurs historycznyZACHĘCAM DO WZIĘCIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE – CHRZEST POLSKI PREZENTACJA. DO ZGARNIĘCIA NAWET 700 ZŁ! 

Prezentacje należy stworzyć w programie Power Point bądź w programie Impress i musi być zapisana w formacie umożliwiającym otwarcie jej bezpośrednio w wyżej wymienionych programach (z rozszerzeniem *.ppt, *.pptx *.odp jak również jako prezentacja multimedialna z rozrzeżeniem .pps,.ppsx) i zostać nagrana na płytę CD lub DVD; – zawierać od 15 do 30 slajdów (czas prezentacji 10-15 min.); – zawierać stronę tytułową z danymi autora: imię i nazwisko, wiek, szkoła, imię i nazwisko opiekuna; – zawierać informacje o wykorzystanych materiałach. 

W fazie wstępnej prezentacje należy wysłać do Pani Weroniki Sobik na e-mail W.Sobik@zs2zory.pl do 15.10 następnie jury w składzie p. Weronika Sobik oraz p. Krzysztof Konsek wybiorą najlepsze prace, które przejdą do kolejnego etapu konkursu 

Author


Avatar