Aktualności

Nabór na darmowe kursyZapraszamy

Rozpoczął się nowy nabór na darmowe kursy:

· Eksploatacja maszyn i urządzeń do robót ziemnych (uprawnienia operatorskie: koparko-ładowarka, ładowarka, walec drogowy, równiarka)

· Wykonywanie, naprawa, montaż i obsługa maszyn i urządzeń (uprawnienia spawalnicze)

Projekt jest dostępny dla uczniów pełnoletnich, oraz tych którzy w 2021 roku ukończą 18 lat. Do projektu może przystąpić każdy dorosły nie będący uczniem Naszej Szkoły . Warunkiem udziału w projekcie jest podpisanie i złożenie wymaganych dokumentów oraz dokonanie opłaty wpisowego 200 zł w formie kaucji, zwrotne po zdaniu egzaminu państwowego OKE w pierwszym terminie. Nauka odbywa się w systemie zaocznym weekendy. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w Żorach a praktyczne w Jastrzębiu Zdroju.  Jest możliwość zorganizowania spotkania organizacyjnego w szkole. Wydrukowane kwestionariusze udziału w projekcie można odebrać w sekretariacie szkoły Technikum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Żorach . Szczegóły na stronie: http://oskrzempek.pl/

oraz w sekretariacie Technikum nr 1 w Żorach.

Author


Avatar