Aktualności, Sport

Mistrzostwa szkoły w piłce siatkowej dziewcząt

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

W dniu 14.11.2022r. odbyły się Szkolne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział sześć drużyn. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach po trzy drużyny. Mecze grupowe rozegrane zostały do dwóch wygranych setów do 21pkt.. Mecze o I i III miejsca do 25pkt. W zawodach zagrały reprezentacje klasy IV B, III B i koleżanek, reprezentacja klas II, klasa I C, kl. I P i T oraz kl. I H i A. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja klasy III B i koleżanek w składzie : Karolina Migdałek, Małgorzata Szafraniec, Anna Szkudlarek, Laura Kania, Oliwia Marks, Karolina Marek oraz Aleksandra Kosztyła. II miejsce reprezentacja klasy IV B, III miejsce reprezentacja klas II, IV miejsce klasa I P i T, V miejsce reprezentacja klasy I C i VI miejsce reprezentacja klasy I H i A.

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom i powodzenia w zawodach miejskich.