Aktualności

Mistrzostwa Polski w dwuboju obronnymMISTRZOSTWA POLSKI LOK W DWUBOJU OBRONNYM

W dniach 26-28.04.2024 r. drużyna dziewcząt oraz chłopców naszej szkoły w składzie: Julia Dudek, Natalia Płonka, Oliwia Ruśniok, Renzo Foltyn de Oliveira, Jakub Dudzik i Tayron Karwasz wzięła udział w Mistrzostwach Polski LOK w Dwuboju Obronnym w Olsztynie reprezentując nie tylko nasze miasto, ale także cały region śląsko – łódzki. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w marszobiegu, rzucie granatem, strzelaniu do biathlonek oraz pojedynku strzeleckim. Zmagania były niezwykle wyczerpujące i wymagały od uczestników nie tylko umiejętności technicznych, ale także umiejętności błyskawicznego podejmowania decyzji w sytuacji stresowej. Obie drużyny sprostały temu zadaniu i wywalczyły w klasyfikacji ogólnej doskonałą 4 pozycję. Dodatkowo drużyna chłopców po fantastycznym biegu zdobyła 2 miejsce i puchar w kategorii marszobiegu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Author


Avatar