Kolejny sukces naszych uczniów w III OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ!

Do  II etapu  OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ organizowanej przez Uniwersytet Gdański zakwalifikowało się 3  uczniów z klasy IV technikum logistycznego:

1. Paweł Kozieł
  2. Agata Pawliczek
  3. Wojciech Wawoczny

Zawody składają się z trzech etapów – szkolnego, okręgowego ( 8 marca 2019 r.)  i centralnego, który zostanie przeprowadzony na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Celem organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej jest m.in. zainteresowanie uczniów szkół ponadgimnazjalnych problematyką spedycyjną i logistyczną z perspektywą kontynuacji tych zainteresowań w charakterze studentów Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Gratulujemy !!!