Aktualności

Kolejny projekt Erasmus+ z udziałem TischneraKOLEJNY PROJEKT ERASMUS + Z UDZIAŁEM TISCHNERA!!!???
Z początkiem listopada 2020 uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły rozpoczną kolejną przygodę w europejskim programie Erasmus+. Tym razem projekt KA2 Projekty Współpracy Szkół będzie realizowany pod hasłem CAREER WITHOUT BORDERS.
Szkoła będzie współpracować ze swoimi odpowiednikami z Portugalii, Sycylii, Cypru i Łotwy, opracowując i doskonalac sposoby rozwijania wśród uczniów szkół europejskich kompetencji i umiejętności, które pozwolą im stawić czoło wymaganiom przyszłego rynku pracy. W realizacji projektu w głównej mierze bedziemy wykorzystywać platformę e-learningową Moodle, ktora usprawni naszą zdalną współpracę oraz w nowatorski sposób umożliwi młodym uczniom zdobycie odpowiednich umiejętności.

Author


Avatar